Inzerce zařízení provozoven
Cena:
7 182 Kč
Cena je bez DPH
Změněno: 25.11.2023 v 11:04 ID: 18627801

Jsme český výrobce mincovníků pro mincemi řízený provoz elektrospotřebičů.

= == Velice snadné zapojení a ovládání === Výborný poměr CENA/KVALITA === Vysoký výkon === Velice spolehlivé zařízení ===

Mincovník , TIMER BOX - uzamykatelný kovový box s mincovníkem (vhazovačem mincí), na placený provoz různých spotřebičů až do výkonu 3200W. ( pračka, myčka aut, masážní křeslo, sauna, vodní elektrická baterie, bojler, rozsvícení sportovních hal, sprchy, vířivka... apod.), zkratka všude kde je potřeba zpoplatnit spotřebu elektřiny a vody.

S připojením externího trojfázového stykače , Mincovník může ovládat i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení , nabíjení / dobíjení elektromobilů a elektro kol , elektrické topení, myčky kamionů, velké sauny, solária, osvětlení sportovních hal...takže silná zařízení i několik desítek kilowatů. Toto zapojení přes stykač vám provede každý elektrikář .

- Velice snadné zapojení spotřebičů
- Flexibilní programování mincovníku (vhazovače), akceptuje 6 druhů mincí, žetonu, nebo kombinaci
- Flexibilní nastavení procesorové desky s časovačem. Návody jsou v eshopu , přímo u výrobku v sekci DOKUMENTACE.
- Absolutně flexibilní přístroj, možno kombinovat všechny mince a všechny časy od 1 od 999 minut.
- elektromechanické počítadlo
- Velká výhoda naproti podobným boxům je to ,že je tento box rozdělen na 2 části , takže prostor s nebezpečným napětím je oddělen od běžného uživatele.

Dále nabízíme i ovládání elektronického zámku dveří, bran a závor. Napětí pro cviku dveří je DC 12V, proud do 1A. Čas aktivace elektromagnetické cívky dveří je nastavitelný od 6 do 60 sekund.

Faktura, Prohlášení o shodě a záruka 2 roky.
Více informací v eshopu :
www.mincovnik.eu

Typ inzerce: Ostatní provozovny bazar

Kontakt

Další podobné inzeráty: