Inzerce chat a chalup
Cena:
Změněno: 16.05.2024 v 01:01 ID: 18957368
Kód zakázky: 222107, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům nacházející se v Javornici, v podhůří Orlických hor, jen 6km od města Rychnov nad Kněžnou a 10km od lyžařského a turistického centra Zdobnice v Orlických horách. Tato lokalita je známá krásnou přírodou vhodnou pro pěší i cyklovýlety.

Celková podlahová plocha domu je 155m2. K domu náleží 2 slunné pozemky o velikosti celkem 1.620m2. Dům se nachází v klidné části obce a je vhodný k rekreačnímu využití jako chalupa.

Základní dispozice domu:
1.NP - vstupní chodba, ze které se po pravé straně dostanete do hlavní obytné místnosti, po levé straně se chodbou dostanete do koupelny s vanou a na samostatné wc. Ve spodním patře je také sklep, a prostor, který je aktuálně využíván pro uskladnění dřeva.
2.NP - zde se nacházejí 2 ložnice a prostorná chodba s úložným prostorem.

Obec Javornice disponuje veškerou občanskou vybaveností, je zde základní a mateřská škola, 2 obchody, 2 hostince, pošta, sportovní areál a fotbalové hřiště. Pravidelně se zde pořádají také kulturní a sportovní akce.

Pokud hledáte útulné, klidné místo v přírodě, kde si odpočinete od ruchu města, toto místo je tím pravým pro Vás. Z Javornice vedou turistické stezky do nejkrásnějších částí Orlických hor, a tak si můžete užít výhledy z horských hřebenů v létě i v zimě. Nedaleko je mnoho turistických zajímavostí či lyžařské areály.

Pro více informací a domluvení prohlídky prosím kontaktujte makléřku.
Pokud plánujete financování hypotékou, máme pro vás nabídku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Kontakt

Adéla Galovičová

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: