Inzerce pozemků a zahrad
Cena:
1 700 000 Kč (1 473 Kč/m²)
hypotéku Vám v pohodě zajistíme
Změněno: 29.05.2024 v 08:51 ID: 18869260
Kód zakázky: 306-NP82778, Jihozápadní orientace, obdélníkový tvar, ideální rovina. Na samém okraji zástavby v obci. Příjezd po pozemku o šířce 4,5 m. Již připojeno na vodovodní i kanalizační síť, elektřina i plyn může být také - ČEZ Distribuce potvrdila kapacitu a na vyžádání zašle novému vlastníkovi smlouvu k podpisu, stejně tak GasNet (plyn). Na pozemku před cca 14 lety započaty terénní úpravy pro výstavbu rodinného domu, původní komplet projekt je stále k dispozici. Pozemek je vzhledem ke svému tvaru a orientaci vhodný pro energeticky úsporný dům s obdélníkovým uspořádáním otevřený k jihu/západu. Celková výměra 1154 m2, celá je územním plánem určená pro výstavbu, zastavitelnost 35% - oficiální vyjádření stavebního úřadu k dispozici.

V obci Lučina je mateřská i základní škola (dostupné cca 10 minut pěšky), pošta, úřad, obchody, lékař pro děti i pro dospělé atd. Žermanická přehrada 3 minuty pěšky, vedlejšími až polními silničkami na kole pohodlně do Beskyd. Od pozemku otevřený prostor do polí a lesů, až k horám. Pokud nepotřebujete stavět dům hned, tak třeba jen přivezete maringotku, postavíte dětem pískoviště, houpačku a trampolínu a pohodově kempujete.

Výborná dopravní dostupnost nejen v rámci regionu: Do 5 minut jste na dálnici směr Polsko, Slovensko, Frýdek-Místek, Ostrava. Havířov 10 minut, Frýdek Místek 13 minut.

Na tento pozemek i na budoucí výstavbu Vám zajístíme financování za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Zaujalo? Zavolejte, doplníme informace a domluvíme čas setkání přímo na místě.

Kontakt

Ing. Ondřej Žalský

RE/MAX Centrum

Porážková 3339/46, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.remax-centrum.cz

Více informací o RE/MAX Centrum


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: