Cena:
Změněno: 03.09.2023 v 18:57 ID: 18584431
Prodej rodinného domu se zahradou, 5+1, Blansko, Horní Lhota
Rádi byste bydleli v klidné části, v blízkosti lesů a krásné přírody, ale zároveň měli na dosah veškerou občanskou vybavenost?

Dovolte mi vás pozvat na prohlídku dvoupodlažního, prostorného, zděného, rodinného domu v Horní Lhotě u Blanska, s dispozicí 5+1 a užitnou plochou cca 232 m², k domu náleží také zahrada o celkové výměře 275 m², ostatní plocha o výměře 122 m² a terasa.

Jedná se o rodinný dům, kde je možné ihned bydlet, nebo si udělat rekonstrukci dle svých možností a představ. Díky své velikosti a umístění se naskýtá hned několik možností využití. Lze jej využít jako prostorné bydlení pro jednu rodinu, nebo upravit na dvougenerační bydlení, či jako možnost pro investora k vytvoření nejen bydlení, ale také komerčních prostor.

Dům je podsklepený, což zajišťuje dostatek úložného prostoru. Vstup je buď přes verandu (zádveří), nebo garáž, což je výhoda, když zrovna nechcete zmoknout při přenášení nákupu z auta. Z garáže vstupujete rovnou do kotelny a odtud do sklepa, který je přístupný i z chodby v přízemí. Dále se také v přízemí nachází schodiště vedoucí do prvního patra, kde najdete kuchyň, obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, pracovnu, která je průchozí do obýváku, spíž, koupelnu a WC. V kuchyni se nachází krbová kamna, kterými si můžete v chladných měsících nejen přitopit, ale také vykouzlit příjemnou atmosféru. Přes prostornou chodbu se dostane ke schodišti vedoucí do druhého patra, kde se nachází další 3 pokoje, nevyužívaná koupelna, šatní komora a vstup na půdu.

Nemovitost je napojena na elektřinu a vodu z obecního řadu. Je zde možnost využít i studnu, ale pouze k zalévání. Vytápění je zajištěno buď kotlem na tuhá paliva, či elektřinou. Ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler. Parkování je možné přímo u domu.

Vzhledem k výborné dostupnosti do města Blanska(pouhé 3 km), kulturním akcím a bezprostřední blízkosti krásné přírody, je část Horní Lhota velmi atraktivním místem pro bydlení. Obcí prochází turistická cesta do Moravského krasu a nachází se zde také víceúčelové hřiště, obchod, či restaurace.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: