Cena:
Změněno: 18.09.2023 v 14:18 ID: 18603529
Hledáte-li klidné bydlení v přírodě a zároveň blízko (600m) centra obce, čtěte dále.
Samostatně stojící rodinný dům 4+1 se zahradou je umístěn ve vyhledávané obci Čeladná, v těsné blízkosti centra obce, s celoročním příjezdem.
Dvoupodlažní zděný dům s plochou a zateplenou střechou a obytnou částí 102m2. Dům má dřevěné schodiště, plastová okna, kanalizaci svedenou do žumpy, je napojen na elektropřípojku a veřejný vodovod. Je zde i přípojka na plyn(my nevyužíváme). Vytápění je ústřední s elektrickým kotlem, možnost využít i krbových kamen v obývací části nebo krbu v pokoji v druhém podlaží. V posledních letech proběhla výměna oken, rekonstrukce vnitřních prostor, elektřiny, rozvodů vody a kotelny. Fasádu již necháváme na novém vlastníkovi (možno využít dotační tituly).

V přízemí se nachází chodba, WC, koupelna, kuchyň, obývací pokoj, místnost s kotlem a bojlerem, úložný prostor pod schodištěm a technická místnost pro pračku apod. V prvním patře jsou tři pokoje a vstup na balkón.

Pozemek má 697m2, ve spodní části stojí dům, za domem připraveno na zahradní stavbu nebo přístavbu pro zvětšení půdorysu domu. Dále svah se zakrslými ovocnými stromky, je ideální také k vybudování vinného sklípku. Nad svahem je prostor pro terasu či bazén s krásným výhledem, soukromím, za horním plotem je lesík (i srnky). A po pár metrech se vám z louky otevře krásný výhled na Lysou horu.
Na zahradě červený a černý rybíz, angrešt, kanadské a indiánské borůvky, maliny, ostružiny, hroznové víno. Dále okrasné javory a nádherné borovice. Součástí zahrady je i jezírko a studna.
Venkovní posezení si můžete vytvořit na třech místech, a to před domem s výhledem na jezírko, za domem vedle skalky nebo na vyvýšené terase s výhledem do kraje.
Na pozemek svítí celý den slunce dokud nezapadne za Ondřejník. Zatímco jsou jiné domy a chaty už ve stínu, tady ještě svítí slunce.

Přístup na veřejnou komunikaci. Součástí plotu je elektrická posuvná brána s brankou.
Parkovací stání je možné před domem v zahradě a před plotem a bránou jsou dvě místa podél cesty.
Skvělá dostupnost, 600m od náměstí, obchodů, pošty, lékárny a nedaleké školy, školky v pěší vzdálenosti.
Čeladná má nadstandartní občanskou vybavenost - obecní úřad, stavební úřad, ZŠ, 2x MŠ, lékaři, lékárna, obchody, hotely, kavárny, restaurace, golfové hřiště, jízdárna, tenisové kurty, fotbalové hřiště, workoutové hřiště, dětské hřiště, posilovna, lyžařské centrum,atd.
Kdo rád okem relaxuje, když přes zimu doplníte krmítko, uvidíte strakapouda, sojku, brhlíka, sýkorky, vrabčáky, mlynaříky i čížky. A přes léto uslyšíte a možná i uvidíte rodinku kalouse ušatého.
To vše 600m od centra obce Čeladná, 5 minut od Frýdlantu nad Ostravicí. Prodej samozřejmě s právním servisem přes advokátní úschovu. RK prosím nevolat. Jen vážní zájemci s finančním zabezpečením, kteří si jsou vědomi pozitiv umístění nemovitosti v této vyhledávané lokalitě pro bydlení či rekreaci. Prohlídka možná po domluvě v návštěvní dny.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: