Pronájem bytu 2+1 v Blansku

Cena: v textu

Nabízím dlouhodobý pronájem v zařízeném bytě v Blansku, sestávající se z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny, wc, chodby, malého balkonu a prostorného zděného sklepa; byt o celkové ploše 60m2. Byt se nachází ve 2 NP v cihlovém domě (z celkem 4 NP) postaveném v roce 2000. Byt je atypicky upraven ve stylu dřevo, kámen, hliněné omítky, rákos a vybaven kvalitním nábytkem z tropického dřeva a kovanými prvky atd. Součástí položek vybavení bytu je mj. masivní manželská postel, stylový stojan na vína, TV, historická skříň a dalších cca 50 položek. V bytě je wifi, vytápění dálkovým teplem, plynový sporák. V bytovém domě bude spuštěno tepelné čerpadlo od 06/2023 – výrazně poklesnou náklady na provoz! Svými dispozicemi je byt vhodný pro jednotlivce, kteří ocení jeho atypičnost anebo pro pár. Součástí bytu je zděný sklep s regály o ploše 6 m2, v domě je společná sušárna a prádelna. Byt je nekuřácký, jeden menší domácí mazlíček povolen. Bytový dům je situován na konci sídliště Písečná u lesa, okna bytu jsou na jihozápad. V místě kompletní občanská vybavenost, z bytu se dostanete pomocí jízdy vlakem za 30 minut do centra Brna, supermarket 5 minut chůze, bezproblémové parkování před domem. Upřednostním zájemce o dlouhodobý pronájem na min 1 rok. K nastěhování od 1.4.2023. Nájemné 11000.- Kč + služby 5000.- Kč/měs.

ID: 18251151 Naposledy upraveno 17.03.2023 v 14:30

Další podobné inzeráty: byty v Blansku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Brno-město, byty Hodonín, byty Veselí nad Moravou, byty Boskovice.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Blansku: prodej bytů v osobním vlastnictví v Blansku, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Blansku
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 2+kk Praha, 3+1 Ostrava, 3+1 Praha, 2+1 Praha, 3+kk Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice byty nebo v sekci Inzerce nemovitostí.