Prodej, Zahrady, 968 m2

Cena: 9 995 000 Kč (10 325 Kč/m²)

Kód zakázky: 24688, Reality 11 Vám zprostředkují koupi pozemku v lokalitě a katastrálním území Trója, Hlavní město Praha. Jedná se o pozemek o celkové ploše 968m² (z toho zahrada 920m² a rekreační objekt o zastavěné ploše 48m²). Pozemek je obdélníkového tvaru, svažitý, oplocený drátěným pletivem. K pozemku je nově vybudovaná asfaltová komunikace. Aktuálně je pozemek v územním plánu jako plocha PS - sady, zahrady a vinice, možnost hlavního využití: plochy pro výsadby ovocných dřevin a vinné révy. Přípustné využití: Užitkové a okrasné zahrady. Drobné vodní plochy, pěší komunikace a prostory. Komunikace účelové, sloužící stavbám a zařízením uspokojujícím potřeby plochy. V zadní části pozemku je umístěn zděný objekt - rekreační chata (stavba pro údržbu zahrady). Stavba byla postavena v roce 1975 a je vedena jako stavba trvalá. Jedná se o podsklepenou jednopodlažní stavbu s pultovou střechou. Dispozice: 1.PP - sklad dřeva, chodba, sklad, sklad ovoce; 1.NP - šatna, koupelna, předsíň, letní šatna, sklad nářadí. Z inženýrských sítí je na pozemek zavedena elektřina, městský vodovod a městská kanalizace. Na pozemek je přístup z ulice Pod Písečnou, Praha 8. V případě zájmu o více informací, případně o osobní prohlídku, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 24688.

ID: 17945361 Naposledy upraveno 26.11.2022 v 14:15

Další podobné inzeráty: pozemky Praha

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Praha 1, pozemky Praha 9, pozemky Praha 6, pozemky Praha 10.
Podívejte se na další nabídky zahrad v Praze 8: prodej zahrad v Praze 8, pronájem zahrad v Praze 8
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.