Cena:
1 190 000 Kč (4 760 Kč/m²)
Změněno: 03.05.2024 v 16:14 ID: 19010371
Kód zakázky: 129899, Nabízíme k prodeji útulnou chatu v žádané zahrádkářské kolonii Zátiší, nedaleko Vojenského splavu. Chata je postavena na vlastním pozemku o velikosti 250 m2, což znamená, že se nemusíte obávat nájmu pozemku městu - výhoda, kterou mnohé jiné lokality nenabízejí.

Tato zděná chata nabízí v přízemí pohodlný obytný prostor s kuchyní a krbem, suché WC a schodiště vedoucí do útulného podkroví určeného ke spánku. Součástí chaty je také praktické podsklepení. Vedle chaty se nachází další místnost, která poskytuje dostatek prostoru pro uložení zahradního nářadí a dalších potřeb. Na pozemku je k dispozici studna a elektřina.

Zahrada sloužila nejen k pěstování zeleniny a bylinek, ale také jako místo pro relaxaci a odpočinek. K chatě je možný příjezd autem.

Díky vynikající poloze v blízkosti cyklostezek, restaurací, Stříbrného jezera, koupaliště a dětských či sportovních hřišť je zahrádkářská osada Zátiší jednou z nejžádanějších lokalit v Opavě pro ty, kteří hledají klidné místo pro odpočinek i aktivní trávení volného času. Do konce dubna 2024 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,89 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Kontakt

Jiří Pospíšil

Realitní kancelář STING, s.r.o.

1.máje 540, 73961, Třinec
www.rksting.cz

Více informací o Realitní kancelář STING, s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: