Cena:
590 000 Kč (1 283 Kč/m²)
Cena je inzerovaná včetně provize RK a právních služeb.
Změněno: 19.06.2025 v 16:17 ID: 19488853
Kód zakázky: 0040, Hledáte útěk od každodenního shonu a chcete si užít klid a pohodu na čerstvém vzduchu ?

Tak právě pro vás mám k prodeji zahradu, nacházející se v části obce Jestřabí u Fulneku.
Celková plocha pozemku je 460 m², což poskytuje dostatek prostoru pro realizaci vašich zahradnických snů, rekreačních aktivit nebo vytvoření klidového místa pro odpočinek.

Pozemek je situován v přírodě, obklopený zelení a příjemným prostředím.
Můžete zde snadno realizovat své plány, ať již na pěstování rostlin, stavba chatky, instalaci pergoly nebo zahradního altánu.

Možnost výběru ze sedmi pozemků.

Celý areál bude oplocen, s vjezdem na pozemky, a bude zde studna s věcným břemenem pro využívání či napojení vody pro všechny pozemky. Na plot i studnu zpracován projekt i vydáno stavební povolení a realizace je zahrnutá v koncové ceně. Vše v procesu a bude ošetřeno smluvně.

Elektřina není, možno vyřešit - fotovoltaikou.

Příjezdová cesta obecní, parkování na vlastním pozemku, nebo na ulici.

Nemovitost se nachází v lokalitě, která je výborně dostupná jak z hlavních silnic, tak i prostřednictvím veřejné dopravy. V blízkosti je možné najít veškerou občanskou vybavenost, což přispívá k pohodlnému a kvalitnímu životu.

Tento pozemek nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří hledají místo s potenciálem pro zahradu, rekreaci či investici.
Nezáleží na tom, zda chcete klidné místečko pro relaxaci nebo plánujete aktivně využívat pozemek k zahradničení - zde máte možnost uskutečnit své představy.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléřku.

Kontakt

Miroslava Obrusníková, MBA

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: