Prodej Tiny house, Ostrava


informaci o ceně poskytne makléř

Kód zakázky: 810979. Jedná se o jedinečné domy, kde se kloubí kvalita a design. Dům vám přivezeme po celé ČR. Velkou výhodou je, že do rozměru 24m2 nepotřebujete stavební povolení. Domy jsou zateplené a připravené k celoročnímu využívání. Domky vyrábíme ve vlastní dílně s dvacetiletou zkušeností. Zároveň si můžete domek prohlédnout předem a nás poznat osobně. Během celé výroby vás informujeme o procesu a zasíláme detailní dokumentaci. Zaměřujeme na nejvyšší kvalitu zpracování. Celý koncept domku jsme vytvořili v minimalistickém moderním scandi stylu. Na všechny obklady (včetně nábytku) využíváme přírodní materiály a přírodní povrchové úpravy nejvyšší kvality. Ideální řešení pro všechny, kteří hledají investici do chaty, nebo si chtějí pořídit stylový dům k bydlení. Rádi připravíme nabídku a design domu přímo vaší představě. Výrobu domku jsme schopni realizovat do 2-3 měsíců. Na fotografiích je dům 19 m2, který je nyní ihned k odběru a zároveň si jej můžete prohlédnout osobně (poblíž Frýdku-Místku).


Zdroj teplé vody: Bojler
Vytápění: Krbová kamna
Využívané palivo: Pevná paliva
Izolace proti vlhku: Izolovaný
Stropy: Dřevěný trámový
Podlahy: Dřevěná podlaha
Stěny: Dřevěné obložení
Koupelna: Sprchový kout, Umyvadlo, WC
WC: Jeden, Splachovací

ID: 17846725 Naposledy upraveno 30.11.2022 v 01:02

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Frenštát pod Radhoštěm, chaty a chalupy Bruntál, chaty a chalupy Karviná, chaty a chalupy Frýdlant nad Ostravicí.
Podívejte se na další nabídky chat v Ostravě: prodej chat v Ostravě, pronájem chat v Ostravě
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice chaty a chalupy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.