Inzerce pozemků a zahrad
Cena:
2 150 000 Kč (2 150 Kč/m²)
včetně provize, včetně právního servisu
Změněno: 21.09.2023 v 16:19 ID: 17433834
Kód zakázky: 00532, Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek v okrajové části Karviná - Ráj, se skvělou dostupností do centra města.

Vybrat si můžete ze stavebních parcel, které nabízí výměru od 575 m2 až do 1000 m2, s možností výstavby rodinných domů s individuálním plánem, stejně tak jako řadových domů.

V ceně je možnost napojení na:
- Elektřinu
- Vodovodní řad a kanalizaci
- Příjezdovou cestu

- Elektrickým sloupkem je v tuto chvíli osazena většina stavebních parcel. Zbývající osazení parcel elektropřípojkou je součástí plánované výstavby v následující etapě.
- Vodovodní řad a kanalizace jsou realizované a připravené k napojení a spuštění.
- Příjezdová cesta je nyní rozestavěna. V nejbližším možném termínu bude zhutněna a pojízdná. Předpoklad termínu realizace asfaltového povrchu s pouličním osvětlením se očekává až po zahájení výstavby rodinných domů, tedy ve chvíli, kdy se již nepředpokládá tak intenzivní působení těžké techniky při výstavbách RD. Příjezdova cesta bude zatížena věcným břemenem ve prospěch každého z majitelů stavební parcely.

Dále je v ceně:
Příprava smluvní dokumentace advokátní kanceláře, včetně advokátní úschovy, jednorázová úhrada za zřízení věcného břemene vůči příjezdové komunikaci.

V ceně není:
pravidlený roční poplatek za údržbu příjezdové komunikace ve výši 3000 Kč/rok ( za parcelu ). Tento poplatek bude hrazen majitelem parcely do doby předání příjezdové komunikace obci Karviná.

Každý z pozemků je svou polohou vyjímečný, je jen na Vás, který si vyberete.

Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Kontakt

Bc. Roman Brettschneider

Realitní kancelář Brettschneider s.r.o.

Na Poříčí 595, 73801, Frýdek-Místek
www.rkbrettschneider.cz

Více informací o Realitní kancelář Brettschneider s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: