Cena:
10 800 000 Kč
+ provize RK
Změněno: 12.04.2023 v 15:21 ID: 18258108
Kód zakázky: 216004, Nabízíme vám k prodeji velmi pěkný a prostorný rodinný dům o dispozici 7+1 s garáží a zimní zahradou, který se rozkládá na pozemku o velikosti 606 m2. Dům se skládá ze tří podlaží, v každém z nich nalezneme jednu koupelnu, dvě mají vanu, třetí koupelna má sprchový kout. Nejvyšší patro disponuje třemi samostatnými ložnicemi, ve středním podlaží nalezneme prostornou kuchyň s místem pro velký jídelní stůl, kuchyně je vybavena veškerými spotřebiči (myčka, sporák, varná deska), dále se zde nachází obývací pokoj.
V suterénu se nachází ložnice, velice prostorná šatna a pokoj, jehož součástí je zimní zahrada.
Tato část má vlastní vchodové dveře a tím pádem se zde nabízí možnost úplného oddělění této části od zbylého domu a vytvoření samostatné jednotky, čímž nám vzniká prostor pro dvougenerační bydlení.
Jedinečnost tohoto domu je podtrhnuta i místem, kde leží. Překvapí vás soukromí, ticho a klid a také neskutečný výhled do parku, budete mít opravdu pocit, že jste přírodě vemi blízko.
Kralupy nad Vltavou jsou velmi žádanou lokalitou, Praha je vzdálená půl hodiny cesty, navíc toto město disponuje veškerou občanskou vybavenosti, kterou člověk k pohodlnému životu potřebuje a tak jsou ideálním místem, kam se přemístit s celou svou rodinou.
Pokud vás tento dům zaujal, kontaktujte nás a domluvte si s námi prolídku.

Kontakt: Radvan Zvolánek

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.

Hypotéka

Získejte tuto nemovitost od:
34 290 Kč měsíčně.

Chci vědět více

Další podobné inzeráty: