Prodej, Rodinný dům, 110 m2

Rezervace

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Olomouc

Cena: 4 000 000 Kč

Kód zakázky: 210513, Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme rozestavěný rodinný dům ve vesnici Lipňany, která je částí obce Tršice. Tato obec je vzdálena 13 minut autem od Olomouce. Hrubá stavba dvoupodlažního domu se nachází na pozemku o velikosti 348 m2.

Z důvodu maximálního využití prostoru je dům postavěn na patro a nový majitel si tedy může vybudovat terasu a příjemné zákoutí na zbytku pozemku. Zastavěná plocha nemovitosti činí 122 m2, součástí projektu je i garáž na osobní automobil, ke které je přístup přímo z pozemní komunikace v obci. Rodinný dům je projektován jako 4+kk, prostorný obývací pokoj je spojen s kuchyní v přízemí a v 1.NP je prostor pro tři pokoje a koupelnu s WC. Schodiště je projektováno v rohu místnosti a vedle něj vede komínové zdivo pro plánovaná krbová kamna.

V obci Tršice základní občanská vybavenost. Lokalita je svou vzdáleností od statutárního města Olomouc ideálním místem pro bydlení. Pro ty co hledají klid s dobrou dostupností do města je tento dům ideální volbou.

Součástí projektu je kvalitně vypracovaná vizualizace, ze které je patrné, že byl na domě promyšlen každý detail. K prodeji přikládáme veškerou stavební dokumentaci, kterou rádi poskytneme na ukázku. Cena k jednání. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře. Fotky vizualizace jsou pouze ilustrativní

Vzhledem k tomu, že PENB zatím nebyl vypracován, uvádíme třídu G.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 800 000,- Kč a měsíční splátkou 17 750,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

ID: 17832054 Naposledy upraveno 08.09.2022 v 19:20

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Olomouci

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Uničov, rodinné domy Jeseník, rodinné domy Šumperk, rodinné domy Prostějov.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Olomouci: prodej rodinných domů v Olomouci, pronájem rodinných domů v Olomouci
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice rodinné domy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.