Inzerce rodinných domů
Změněno: 18.04.2024 v 17:31 ID: 18942084
Nabízím ke koupi rodinný dům s číslem popisným, určený k celoročnímu užívání, nebo díky své poloze vhodný k rekreaci, jako chalupa. Nemovitost se nachází ve vyhledávané obci Čeladná, v části zvané Podolánky, uprostřed CHKO. Jedná se o kouzelné místo na samotě v nadmořské výšce 715 m, v sevření lesů a luk. V nedaleké blízkosti vede turistická stezka na Martiňák.
Zastavěná plocha nemovitosti je 110m2, celková plocha pozemku je 488m2, na kterém se dále nachází kůlna cca 20m2.
Tato stylová nemovitost z dob dávno minulých prošla částečnou rekonstrukcí a modernizací, přesto si zanechává svůj typický ráz.
Obvodové konstrukce jsou smíšené, částečně kamenné zdivo, částečně dřevostavba. Při rekonstrukci došlo k zateplení objektu, výměně oken, novému dřevěnému obložení z modřínového dřeva a výstavbě přístřešku – terasy cca 19m2.
V 1.NP je vstupní chodba, kuchyně s kachlovými kamny, obývací pokoj s kachlovými kamny, nadstandartní koupelna, která disponuje sprchovacím koutem, kruhovou vanou, WC umyvadlem, lázeňskými kamny a prostorem pro vybudování sauny. Dále další samostatné WC a vstup do původního přístavku. 2.NP má momentálně samostatný vstup, je v původním stavu a disponuje jednou obyvatelnou místností s možností a prostorem pro vybudování dalších tří pokojů dle vlastních představ.
Pitná voda je ze studny, jejíž rozbor potvrdil, že se jedná o velmi kvalitní zdroj, což potvrzuje i současný majitel, který ji léta využívá k pití a vaření. U domu je v zemi vybudován rezervoár, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění chalupy je řešeno el. podlahovým topením a zmiňovanými kamny.
Nemovitost má široké spektrum využití, ať už k samostatnému bydlení či rekreaci, nebo je zde možnost pronajmutí pozemků a vybudování např. farmy, nebo může sloužit k podnikání, jako ubytování pro turisty, nebo……to již nechám na vás a vašich snech, které si zde můžete splnit. Nejlépe je vždy se přesvědčit na vlastní oči a nasát atmosféru daného místa. Proto vřele doporučuji a těším se na vás na osobní prohlídce.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: