Cena:
Změněno: 18.09.2023 v 08:35 ID: 18547276
Nabízím ke koupi nemovitost - chalupu, která se nachází ve vyhledávané obci Čeladná, v části zvané Podolánky. Chalupa se nachází na kouzelném místě, obklopena loukami a lesy ve vlastnictví církve v nadmořské výšce 715 m. V nedaleké blízkosti vede turistická stezka na Martiňák.

Zastavěná plocha nemovitosti je 110m2, celková plocha pozemku je 488m2, na kterém se dále nachází kůlna cca 20m2.

Tato stylová nemovitost z dob dávno minulých prošla částečnou rekonstrukcí a modernizací, přesto si zanechává svůj typický ráz.

Obvodové konstrukce jsou smíšené, částečně kamenné zdivo, částečně dřevostavba. Při rekonstrukci došlo k zateplení objektu, výměně oken, novému dřevěnému obložení z modřínového dřeva a výstavbě přístřešku – terasy cca 19m2.

V 1.NP je vstupní chodba kuchyně s kachlovými kamny, společná místnost, nadstandartní koupelna, která disponuje sprchovacím koutem, kruhovou vanou, WC umyvadlem, lázeňskými kamny a prostorem pro vybudování sauny. Dále další samostatné WC a vstup do původního přístavku.2 NP má momentálně samostatný vstup, je v původním stavu a disponuje jednou obyvatelnou místností. Zbylá část je určena k rekonstrukci dle vlastních představ.

Voda je ze studny. U chalupy je v zemi vybudován rezervoár, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění chalupy je řešeno podlahovým topením a zmiňovanými kamny.

Jedná se o nezvyklou nemovitost. Chalupa stojí téměř na samotě a skýtá spoustu možností využití. Je vhodná k celoročnímu užívání, je zde možnost pronajmutí pozemků a vybudování např. farmy, skvěle se hodí jen tak k rekreaci, nebo může sloužit k podnikání, jako ubytování pro turisty. Žije tam jen jeden pohodový soused, což je velka výhoda na samotě, kdy máte nemovitost hlídanou před vykradením nebo vandalstvím.

Vřele doporučuji prohlídku.

Jsem majitelem nemovitosti. V případě zájmu o bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat v odpoledních hodinách.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: