Inzerce rodinných domů
Změněno: 30.11.2023 v 10:13 ID: 18739603
Kód zakázky: 5063, Hledáte klidný domov obklopený přírodou, kopci a přátelskými sousedy? Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům s rozsáhlým pozemkem 1173 m2. Samostatný pozemek, který náleží domu činí 418 m2. Přilehlý pozemek o velikosti 755 m2 se pronajímá za symbolickou částku 500 Kč/rok od Státního pozemkového úřadu.

Dům prošel před 3 lety rozsáhlou rekonstrukcí. Obvodové zdivo je z pálených cihel, zatepleno polystyrenem 160 – 200 mm. Střecha je zateplená minerální vatou. Dům je připojen na vodovodní řád. Splaškové vody jsou odváděny do ČOV a následně do vsaku. Vytápění domu je zajištěno pomocí kotle na tuhá paliva 3. emisní třídy a v 1.NP se nachází krbová kamna. Na pozemku je možnost parkování pohodlně pro dvě auta. Brána v oplocení se otevírá pomocí mobilního telefonu.

1.NP

V prvním podlaží rodinného domu se nachází zádveří se schodištěm, chodba, koupelna, kuchyně, obývací pokoj a ložnice. Podlaží je před rekonstrukcí, nicméně s možností okamžitého užívání.

2.NP

Druhé nadzemní podlaží je po rekonstrukci a nachází se zde dva dětské pokoje, šatna a koupelna. Podlaží je možné rozšířit o další pokoje v zadní části, a tím zvětšit obývací prostor o dalších cca 50 m2. V současné době zadní prostor vyžaduje kompletní rekonstrukci od vylití podlah až po nahození omítek, viz. 3D půdorys.
Dům se nachází v obci Heřmánky, která je v blízkosti Jakubčovic nad Odrou, pouze 13 min od Fulneku a 11 min od Oder. Heřmánky jsou malebnou vesničkou v krásném prostředí Oderských vrchů, na břehu řeky Odry. Je oblíbeným místem pro turisty i cykloturisty. V obci se nachází autobusová zastávka, vlakové nádraží, dětské hřiště a obchod s potravinami.

Máte zájem o nemovitost? Před prohlídkou s makléřem doporučujeme zhlédnout virtuální prohlídku, která vás provede celým interiérem. V případě zájmu neváhejte kontaktovat Honzu z Kaktusu, který vám zodpoví veškeré dotazy a pomůže s financováním.

Kontakt

Kaktus Reality s.r.o.

Hlavní třída 562/85, 70800, Ostrava - Poruba
www.kaktusreality.cz

Více informací o Kaktus Reality s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: