Prodej, Rodinné domy, 96 m2 -

Cena: 6 990 000 Kč
Provize je součástí kupní ceny, včetně provize

Kód zakázky: 37796, Hledáte bydlení na klidném místě obklopeném půvabnou přírodou Podkrkonoší?

Nabízíme k prodeji rodinný dům typu Šumperák v obci Dvůr Králové nad Labem.
Dům byl postaven v 70 letech dle originálního projektu Josefa Vaňka. Stavba je zachována v původním stavu, s výjimkou nové, plechová střechy, která byla vyměněna v roce 2017.

Dům je na pozemku o celkové rozloze 789 m2, z toho 72 m2 je zastavěná plocha. Hranice pozemku jsou z jedné stany vytyčeny plotem, zbylé jsou vyznačeny přírodně. V budoucnu lze bez problémů dodělat oplocení ze všech stran.

Šumperák je jednopatrový rodinný dům. Obytné místnosti jsou situovány v prvním patře, v přízemí se nachází hlavní vchod, závětří s terasou, garáž s prostorem, ve kterém je řešena celá hospodářská část. Zde je prádelna se sušárnou, sklep a dílna.

Případnou rekonstrukcí lze dispozičně upravit a vytvořit z přízemí další obytné místnosti.

Do prvního patra vede zděné schodiště. V prvním patře je bytová jednotka o rozměru 94 m2, která se skládá z předsíně, WC, koupelny, kuchyňského koutu, spíže, jídelny, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje a terasy. Celá terasa je prosklená, což je typické pro všechny domy tohoto typu, zvaných Šumperák.
Přesné rozměry všech pokojů naleznete ve 3D přiložené fotodokumentaci.

Dům je připojen na vodovodní řád, odpad je sveden do biologického septiku na pozemku. Pro vytápění domu slouží elektrický kotel. Podlahy jsou v obytné části řešeny parketami či keramickou dlažbou, v technické části jsou betonové.

Dvůr Králové je známý především díky zoologické zahradě. Město se nabízí plnou občanskou vybavenost. V okolí Podkrkonoší vyzývá k aktivnímu trávení volného času. Můžete vyrazit na přilehlou přehradu Les království, která se nacházím pouhé 3 km či do barokního Kuksu. V zimě na lyže do nedalekých Jánských lázních či Špindlerova mlýna.

Kupní cena 7 700 000,- kč je cena konečná včetně provize.

V případě zájmu kontaktujte:
Mgr. DENISA FORMANOVÁ, MBA
Investiční a nemovitostní specialista
Tel: +420 739 048 034

ID: 17954753 Naposledy upraveno 05.10.2022 v 12:15

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Trutnově