Cena:
11 500 000 Kč
včetně provize
Změněno: 18.04.2024 v 01:01 ID: 18911422
Kód zakázky: 57479, Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji tento krásný dům, ideální pro ty, kteří touží po klidném a příjemném bydlení 10 minut od centra města Plzně, v nedaleké obci Vejprnice.

Tento moderní jednopodlažní dům, postavený v roce 2018, je dřevostavba dispozičně řešená jako 4+kk, a nabízí veškerý komfort a pohodlí moderního bydlení. S užitnou plochou 94m2 a zahradou o rozloze 416m2, máte dostatek prostoru pro své potřeby a záliby.

Vytápění domu je zajištěno elektrickým vytápěním podlahy a krbem, což dodává domu útulnou atmosféru v chladnějších měsících. Ohřev vody je řešen pomocí kvalitního boileru.

Exteriér domu nabízí mnoho možností pro relaxaci a zábavu. K dispozici je krytá terasa, ideální pro posezení s rodinou či přáteli za každého počasí, zahradní domek pro uložení nářadí či grilu a bazén, který vám v horkých letních dnech přinese osvěžení a zábavu.

Dům disponuje také dvěma parkovacími místy přímo u domu. Parkovat lze také na vybudovaných parkovacích místech v ulici.

Obec Vejprnice nabízí veškerou občanskou vybavenost, a zároveň je velice snadná dostupnost do centra Plzně nebo na dálnici D5.

Pokud hledáte pohodlné a moderní bydlení v malebném prostředí, toto je ten správný dům pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací či domluvení prohlídky. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: