Cena: včetně provize
Změněno: 30.10.2023 v 14:29 ID: 18628057
Kód zakázky: 52632, Tato nemovitost má velký potenciál, a to díky své dispozici a velikosti. Nabízí se zde například možnost ponechání 2 samostatných bytových jednotek, kombinace bydlení a komerčních účelů nebo propojení do jednoho velkého domu. Dům se nachází na krásném místě v blízkosti centra města Hradce Králové.

Dům má celkovou vnitřní plochu 337 m2 a disponuje suterénem, prvním a druhým patrem a půdou. V suterénu se nyní nachází garáž, bývalá uhelna, kotelna, prádelna a sklad. 1. a 2. patro nabízí stejně velké byty (80 m2) o dispozici 3+1 s balkónem směrem na jih do zahrady. K dispozici v domě je i prostorná půda (73 m2), o kterou je možné například rozšířit byt ve 2. patře. Pozemek má výměru 963 m2, z toho zastavěná plocha domu je 119 m2 a garáže na pozemku 45 m2. Tato garáž má dokonce i další sklepní prostor. Na pozemku se mimo garáže naleznete také pergolu s krbem pro posezení.

Do domu vstupujeme přes venkovní schodiště, kde se přes chodbu dostaneme na další schodiště, které vede do suterénu domu (84,4 m2). V 1. NP se nachází byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 79,7 m2. Přes společnou chodbu venku se dostaneme do dalšího patra, kde je další byt o stejné dispozici 3+1 a celkové ploše 80 m2. Na tomto patře vedle společného schodiště, které je na chodbě se nachází i balkón o výměře 9,6 m2. Nalezneme zde i žebřík, po kterém se dostaneme na půdu o výměře 73 m2, která se nabízí k tomu rozšířit byt pod ní.

Tento dům z roku 1973 nabízí několik možností bydlení, například bydlení + ordinace, dvougenerační bydlení nebo jako jeden velký dům. V galerii pro inspiraci naleznete, jak by například mohl dům vypadat s rovnou střechou nebo pouze s novou bílou fasádou a úpravami exteriéru, dále v galerii vidíte i vizualizace kuchyně a obývacího pokoje.

Dům je v původním stavu, vytápění je zde řešeno plynovým kotlem, okna jsou plastová. Stropy v domě jsou zděné a podlahy betonové. Velikou výhodou je prostorný suterén s garáží, která je na dálkové ovládání. Vjezdová brána je také na dálkové ovládání. Již zmiňovaná další garáž na zahradě je podsklepená. Na pozemku se nachází i zděná pergola s krbem pro posezení.

Tato nemovitost Vám zajistí příjemné, prostorné bydlení se skvělou dostupností do centra města.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: