Inzerce rodinných domů
Cena: včetně provize
Změněno: 29.02.2024 v 13:30 ID: 18914290
Kód zakázky: 57920, Nabízíme k prodeji jedinečnou dvougenerační nemovitost, která se nachází ve městě Vrbno pod Pradědem. Tento rodinný dům je nádherným spojením pohodlí, klidného městského života a přírodních krás, které nabízí tato turisty oblíbená horská oblast.

Dům se skládá ze dvou bytových jednotek, každá s dispozicí 3+1, což ho činí ideálním domovem pro dvě rodiny s dětmi, případně dva páry, anebo jako investici pro pronájem. A co víc, tato nemovitost nabízí velký potenciál pro další rozvoj - je tu možnost vytvořit další dva byty. Jeden z rozsáhlého půdního prostoru a druhý se dá vybudovat nad garáží, čímž by se dům proměnil v atraktivní čtyřbytovou nemovitost.

Dům se nachází v klidné oblasti Vrbna pod Pradědem, pouhých 20 km od nejvyšší hory Hrubého Jeseníku. Je zde veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, pošty, banky, obchodů, fitness a wellness centra. Vše je v dosahu 5 minut chůze.

Jeseníky nabízí nespočet turistických a cykloturistických tras. V blízkosti Vrbna se nachází i Horské lázně Karlova Studánka, proslulé svým jedinečným prostředím a nejčistším vzduchem.

Nemovitost je vybavena fotovoltaickými panely, díky kterým jsou náklady na provoz domu minimální. Na zahradě najdete krásné posezení pod pergolou, které vás láká k relaxaci a klidným chvílím.

Neztrácejte čas a přijďte si prohlédnout tento úžasný dům, který by mohl být vaším novým domovem nebo skvělou investicí!
Těšíme se na setkání. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: