Cena:
10 900 000 Kč
včetně provize
Změněno: 07.05.2024 v 14:20 ID: 18990096
Kód zakázky: 59728, Nabízíme ke koupi samostatně stojící rodinný dům v klidné obci Šťáhlavice u Plzně. Jedná se o dřevostavbu, bungalov, o podlahové ploše 138 m2 a dispozici 4+KK s pozemkem o výměře 919 m2.

Dispozici domu tvoří předsíň s vestavěným nábytkem, ze které je přístupná centrální chodba. Prostorný obývací pokoj s vysokým stropem, krbem, kuchyňským koutem s vestavěným spotřebiči a velkorysým vstupem na terasu tvoří dominantu celého domu. Z chodby dále vejdete do dvou samostatných pokojů, technické místnosti, koupelny a samostatné toalety. Za dalšími dveřmi se nachází perla domu. Oáza klidu a soukromí pro manžele/rodiče. Velká, prostorná a prosvětlená ložnice s vysokým stropem, výstupem na zahradu, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Součástí ložnice je velká šatna. Celý dům je vybaven nábytkem od truhláře, masivními dveřmi a dřevěnou podlahou. Nad dětskými pokoji je vytvořen úložný prostor.
Hlavní místnosti domu mají podlahové topení, koupelny navíc s designovými topnými tělesy.
K domu je vybudováno prostorné parkovací stání pro dvě vozidla a je počítáno s technickým zázemím. Na zahradě se nachází několik ovocných stromů, keřů a zvýšených záhonů pro zahrádkáře. Výhodou je vlastní studna, s možnosti zalévání zahrady a splachování toalet. Dům je napojen na obecní kanalizaci.

Dům je ideální volbou pro rodinu, která chce vyměnit bydlení v rušném městě za klidné bydlení se všemi výhodami, které rodinný dům s velkou zahradou může nabídnout. Dojezdová vzdálenost do Plzně 15 minut. Do vedlejší obce Šťáhlavy se dostanete procházkou známou Hraběcí alejí. Nachází se tu školka, škola pro 1. stupeň, restaurace, kavárna, lékař i sportoviště.
Nedaleko od domu je autobusová zastávka se spojením do Plzně, ve Šťáhlavech vlakové nádraží směr Nepomuk a Plzeň.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma vyřídíme.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: