Prodej, Rodinné domy, 118 m2 -

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Liberec

Cena: 11 500 000 Kč
včetně provize

Kód zakázky: 45960, Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji stavební pozemek, který se nachází v ulici Kadlická. Co to pro Vás znamená? Možnost výstavby své vysněné nemovitosti v naprostém soukromí, s rozlehlým pozemkem obklopený stromy a protékajícím potůčkem.

Kde se pozemek nachází? V oblíbené lokalitě Starý Harcov s vilovou zástavbou. Pozemek je situován jako koncový v ul. Kadlická. Zajimavý je především svou lokalitou a naprostým soukromím díky umístění. Pozemek je v současné době částečně porostlý nálety a keři.

Pozemek se skládá ze dvou částí - p.č. 1915 a p.č. 1916 s celkovou plochou pozemku 3 251 m2. Na pozemku p.č. 1915 se nachází nemovitost která je určena k odstranění. Jednalo se o první harcovskou školu (objekt je 200 let starý). Výměra nemovitosti činí 181 m2.

Automobilem trvá cesta do centra Liberce 7 minut. Lyžařské centrum Bedřichov se nachází od dané nemovitosti v dojezdové vzdálenosti 15 minut. Od pozemku je autobusová zastávka vzdálená 8 minut chůzí.

Přístup k pozemku je asfaltová komunikace. K pozemku vede veřejná komunikace, inženýrské sítě jsou dostupné v komunikaci - elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, sdělovací kabel.

Využití pozemku - z hlediska územního plánu jsou pozemky zahrnuty v kategorii “všeobecné bydlení“.

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte se na nás obrátit.

ID: 18055287 Naposledy upraveno 25.11.2022 v 15:24

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Liberci

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Turnov, rodinné domy Nový Bor, rodinné domy Semily, rodinné domy Česká Lípa.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Liberci: prodej rodinných domů v Liberci, pronájem rodinných domů v Liberci
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice rodinné domy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.