Cena: včetně provize
Změněno: 02.05.2024 v 01:00 ID: 18628756
Kód zakázky: 53803, Valšov je vesnice roku 2014! Hodnotí se kulturní vyžití, čistota obce, služby atd., takže zajímavá obec kousek od Bruntálu, která nabízí zároveň klid a pohodu. Dům je vhodný jak k celoročnímu bydlení tak k rekreaci. Můžete odsud jet na kole po cyklostezce na přehradu a za 5 minut jste na Slezské Hartě. Tam třeba jít na ryby nebo se okoupat. Ideální místo pro toho kdo má rád turistiku, houby, lyže nebo běžky! Praděd je pár minut autem.
A kde se nachází náš dům? Na klidném místě, dostatečně daleko od všech sousedů a s výhledem na les a řeku.
Dům je postaven od společnosti RD Rýmařov a společnost RD Rýmařov je rovněž současným vlastníkem tohoto domu! To má spoustu výhod, jelikož na dům je záruka 2 roky a 30 let na stavební konstrukce! RD Rýmařov je společnost s 50 letou tradicí a základem každého rýmařovského domu je dřevo. Dřevo dobře reguluje vlhkost, výborně izoluje teplo a hluk a a má dlouhou životnost. Dřevo dodá vašemu domu atmosféru, kterou ve zděných domech nenajdete. Samozřejmostí je použití pouze certifikovaných materiálů bez chemie pro zdravý domov.
Do tohoto bungalovu o velikosti 115 m2 se můžete nastěhovat v podstatě ihned, pozemek má 650m2 a pokud by vám to nestačilo, je zde pak možnost dokoupit další pozemek , kde už by celková výměra byla 1325m2.
Dům disponuje 4 místnostmi s nadstandartní koupelnou a technickou místností, zde se nachází elektrokotel, kterým je dům vytápěn. Jelikož je dům nizkoenergetický a konstrukce splňuje standard pasivního domu.
Dům nabízí taky velké půdní prostory, kde se dá umístit spousta sezonních věcí nebo věcí co by se někdy mohli hodit! Součástí domu je rovněž kryté garážové stání.

Budu se na vás těšit na prohlídce!

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: