Cena:
5 500 000 Kč (23 913 Kč/m²)
včetně provize, právního servisu a úschovy kupní ceny
Změněno: 16.07.2024 v 08:10 ID: 19054054
Kód zakázky: 1371/4500, Staňte se pánem svého snu a získejte svůj vlastní gastro byznys s bydlením.
Restaurace s tradicí:
S celkovou kapacitou 80 osob (v hlavním sále plus venkovní terasa), nabízí tato nemovitost rozmanité možnosti pro hosty. Restaurace má úspěšnou historii s dlouholetou tradicí, která zahrnuje spolupráci s místními organizacemi na pořádání různorodých akcí, jako jsou večírky, plesy, svatební i smuteční hostiny, ideální jak pro rodinné večeře, rande, setkání s přáteli, tak i pro pořádání různých událostí, jako jsou firemní večírky, teambuildingy, rodinné oslavy a další. Moderní a kvalitní zařízení zahrnuté v ceně.
Je kompletně zařízená, možnost okamžitého provozu.

Interiér působí velmi příjemným dojmem díky modernímu designu a celý objekt je udržován ve skvělém stavu. Kompletně vybavené prostory mají vstup z rušné ulice a jsou v blízkosti zastávky. Kuchyně splňuje všechny hygienické a evropské normy pro provoz restauračních provozoven. Co se týče dispozice a vybavení, najdete zde velkou terasu pro venkovní posezení, rozsáhlé zázemí restaurace, prostornou kuchyni, skladovací prostor a dvě toalety. Příjemným bonusem této nemovitosti je samostatné, vlastní bydlení v bytě 2+kk.
Pozemek má velikost 528 m2 včetně zastavěné plochy a zahrnuje terasu s posezením, venkovní parkování pro hosty.

Tato restaurace si získala skvělou pověst mezi návštěvníky díky výborné kuchyni, atmosféře a profesionální obsluze. Pro budoucí majitele je bezpodmínečnou výhodou kromě jiného i výhodné umístění.
Tento objekt představuje skvělou příležitost pro rodinu hledající kombinaci bydlení a podnikání v atraktivní lokalitě. Nechte se unést potenciálem tohoto majetku a staňte se součástí bohaté historie této restaurace a jejího úspěšného budoucího rozvoje.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a budeme se snažit být nápomocni při vyřizování náležitostí.

Kontakt

AZET reality

Vítkovická 3276/2A, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.azetreality.cz

Více informací o AZET reality


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: