Cena:
14 990 000 Kč (59 960 Kč/m²)
včetně provize
Změněno: 25.03.2024 v 14:44 ID: 18593864
Kód zakázky: 52953, Máme tu pro vás jedinečnou příležitost stát se majiteli tradiční, zavedené a fungující restaurace, která je obklopena nádhernou přírodou a má bohatou historii. Nachází se na červené turistické trase v části Brno Maloměřice-Obřany,ul.Mlýnské nábřeží a je oblíbeným místem na pořádání různých akcí,dále pro turisty,pejskaře,rodiny s dětmi,cyklisty,místní obyvatele atd. Noční klid zde není dán,což je další výhodou pro ty kteří hledají neomezenou zábavu.

Užitná plocha vlastního pozemku, na kterém restaurace stojí, činí 1 100 m2.Vede k ní nově opravená silnice a k dispozici je i parkoviště. Celý objekt je monitorován kamerami, což zajišťuje bezpečnost hostů a majetku. V restauraci je oboustranný krb, který v zimě navodí tu správnou atmosféru.
Nedávno byly provedeny částečné opravy - výměna oken, zateplení a nová fasáda, nové radiátory, zrekonstruovaná kuchyně, která byla instalována před 5 lety a nově opravené záchody. K restauraci také patří kompletně vybavená zahrádka pro cca 150 -200 osob,s krásným dřevěným přístřeškem,2 venkovní udírny,gril na selata,kýty a jiné, pro děti bohatě vybavené hřiště a pro cyklisty 4 nové stojany na kola. Abychom nezapomněli, veškeré vybavení restaurace a všechny smlouvy s pivovarem a dodavateli budou přenechány, což zajišťuje kontinuitu a spolupráci. Na rok 2024 jsou zde již zarezervované termíny na svatby a narozeniny….

K restauraci patří i byt 2kk s nově vybudovanou kuchyňskou linkou a krbovými kamny s výměníkem. Nyní pronajímán za 9000 Kč.

Pokud hledáte podnikatelskou příležitost v krásném prostředí s bohatou historií a možností využít turistický ruch, tato hospoda je pro vás ideální volbou. Návratnost investic je cca10 let, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: