Prodej RD 6+1, 149 m2, na pozemku 576 m2, ve Slatinicích u Olomouce

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Olomouc

Cena: 5 590 000 Kč

Nabízím k prodeji rodinný dům v centru lázeňské obce Slatinice asi 15 km od centra Olomouce. Jedná se o dvoupodlažní řadový dům o dispozici 6+1 se sedlovou střechou, půdou, částečně podsklepený, s dvorkem a zahradou. Celková zastavěná plocha činí 226 m2, užitná plocha domu je 148,5 m2. Do zahrady vybíhá z patra domu terasa o ploše 18 m2.
Na dvoře se nachází samostatně stojící prostorná garáž s dílnou (rozměry 14 x 3,5 m), k níž vede průjezd domem. Dále je zde skleník, vlastní studna s užitkovou vodou a jímka na dešťovou vodu.
Dům prošel zásadní rekonstrukcí v devadesátých letech, kdy byla mj. pořízena patrová nástavba s novým krovem a půdou, a je vhodný k okamžitému nastěhování. Materiál, z něhož je dům postaven, tvoří v přízemí cihla místy doplněná vepřovicemi, patrová nástavba je z pálených cihel, střešní krytina z pálených tašek, okna jsou dřevěná kastlová.
Rozložení jednotlivých místností v domě je následující:
V přízemí se nachází předsíň (s vestavěnými skříněmi), kuchyň, obývací pokoj a hala (s vestavěnými skříněmi a schodištěm do patra), dále WC, spíž a technická místnost s vanou a umyvadlem, v současnosti využívaná jako prádelna. V kuchyni je linka s plynovým sporákem a troubou. Podlahy jsou plovoucí nebo mají lino, WC má keramickou dlažbu a obklady.
V patře je hlavní obytná část domu, nachází se zde menší hala, z níž jsou samostatné vstupy do 4 obytných místností (ložnice a dětské pokoje), do koupelny a WC. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, WC a koupelna mají keramické obklady i dlažbu.
Půda se nachází nad celou plochou patra. Sklep pod domem má rozměr 2,5 x 4 m, druhý sklep o rozměrech 9 x 3 m se nachází mimo dům pod garáží s dílnou.
Dům je vytápěn plynovým kotlem. Alternativně lze dům vytápět kotlem na tuhá paliva nebo krbovými kamny s teplovodní vložkou v obývacím pokoji. Pro ohřev vody se využívá kombinovaný el. bojler o objemu 200 l.
Na dům a dvůr navazuje zahrada o výměře 350 m2 s trávníkem a ovocnými stromy.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě vč. obecního vodovodu a kanalizace.
Dle průkazu energetické náročnosti budovy je dům zařazen do energetické třídy G.
V obci, která byla v letošním roce vyhlášena „obcí roku“ Olomouckého kraje, je veškerá občanská vybavenost.
Všem zájemcům doporučuji prohlídku. Zástupci realitních kanceláří prosím nevolat!

ID: 17885521 Naposledy upraveno 03.11.2022 v 19:53

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Olomouci

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Šumperk, rodinné domy Litovel, rodinné domy Hranice, rodinné domy Uničov.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Olomouci: prodej rodinných domů v Olomouci, pronájem rodinných domů v Olomouci
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice rodinné domy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.