Prodej přízemního domu Horní Domaslavice

Cena: 6 980 000 Kč

Nabízím novostavbu přízemního domu v energeticky úsporném standardu 4+kk o ploše 124 m2. Dům se nachází v málo zastavěné oblasti u lesa v Horních Domaslavicích. Jedná se o zcela nový dům s pozemkem o rozloze 914 m2, součástí prodeje je spoluvlastnický podíl na příjezdové cestě 330m2.
Po vstupu přes zádveří Vás okouzlí prostorný obývací pokoj s kuchyní se zvýšenými stropy, které jsou prosvětlené střešními okny. Jsou zde další 3 obývatelné pokoje, a samozřejmostí je také technická místnost, 2x koupelna s vanou i sprchovacím koutem a 2x WC. Podlahové vytápění je řešeno krbem s teplovodním výměníkem a akumulační nádrží. Solární elektrárna o výkonu 6,5 kwp je velkou přidanou hodnotou a jistotou do budoucna. Invertorová klimatizace s tepelným čerpadlem je další možnost jak dům úsporně tepelně zabezpečit. Ve všech velkých oknech jsou dálkově ovládané předokenní žaluzie. Dotykové vypínače dotváří moderní standart bydlení. Dům je zděný z cihelných bloků heluz, omítky sádrové, střecha z betonové tašky a samozřejmostí jsou okna s trojskly. Dům je ve fázi dokončovacích prací. Dům bude kompletně hotový, vybaven sanitou, dveřmi i vinylovými podlahami, bez kuchyňské linky. V kupní ceně jsou taktéž hrubé terénní úpravy. Prodej bude realizován bez účasti RK.

ID: 18171794 Naposledy upraveno 13.03.2023 v 18:34

Další podobné inzeráty: rodinné domy ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Karviná, rodinné domy Havířov, rodinné domy Frenštát pod Radhoštěm, rodinné domy Ostrava-město.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice rodinné domy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.