Prodej, Pozemky - zahrady, 745 m2 -

Cena: 2 490 000 Kč (3 217 Kč/m²)
včetně provize

Kód zakázky: 48101, Na prodej pozemek v obci Štěnovice o rozloze 745 m2. Oplocená zahrada je vedená v územním plánu vhodná k rodinné rekreaci s podílem k zastavitelné ploše max. 20%, tj. 149 m2. Objekty mohou mít 1 nadzemní podlaží a obyvatelné podkroví.

Pozemek se nachází v klidné okrajové části obce Štěnovice obklopen přírodou, v blízkosti Losinského potoka a docházkové vzdálenosti od návsi, odkud je velmi dobré autobusové spojení do Plzně a dostupnost na dálnici D5. Na pozemek se dostanete po obecní komunikaci a dále cestou rovněž ve vlastnictví obce.

Pozemek je napojen na elektřinu a je zde možné zřízení vrtané studny. Ostatní sítě jsou v dostupné vzdálenosti od hranice pozemku.

Na pozemku je zahradní chatka na nářadí a také plechová montovaná garáž.

Obec Štěnovice leží 5 minut autem od nákupního centra Olympie v Plzni a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Poštu, obecní úřad, ZŠ, MŠ, potraviny, lékárnu, bowling s pizzerií, zámek Štěnovice nebo fotbalové hřiště.

Veškeré bližší informace o nemovitosti u realitního specialisty.

ID: 18207597 Naposledy upraveno 08.03.2023 v 10:55

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: pozemky v Plzeňském kraji

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Rokycany, pozemky Plzeň-sever, pozemky Plzeň-město, pozemky Tachov.
Podívejte se na další nabídky zahrad Plzeň-jih: prodej zahrad Plzeň-jih, pronájem zahrad Plzeň-jih
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.