Prodej, Pozemky pro bydlení, 903 m2

Kód zakázky: 640709, Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Dobranov o celkové rozloze 903 m², který je současně v katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha. Pozemek je dle ÚP veden jako plocha smíšená venkovská obytná s maximální zastavěností do výše 40 % plochy a minimem 50 % z celkové plochy určené pro zeleň.
Jedná se o pozemek nepravidelného obdélného půdorysu, je rovinatý, zasazen do přírodní lokality v původní zástavbě RD. V současnosti se v jižní části pozemku nachází betonové základy s obezdívkou pro budoucí bazén, původní sklep, který může být využit a studna na užitkovou vodu. Pozemek bude předán novému vlastníkovi čistý, odpovídající nynějšímu stavu s oplocením vyjma čelní strany pozemku sousedící s obecní komunikací. Pozemek má již vybudovanou elektrickou přípojku. Plynovod a veřejná splašková kanalizace pro připojení k dispozici není.

V případě zájmu je možné převzít (součástí ceny pozemku) od původního majitele kompletní projekt na výstavbu skutečně vymazleného RD typu IDEAL s dispozicí 5+kk s užitnou plochou 124 m², jehož výstavbu je možné odstartovat již počátkem příštího roku. Délka výstavby tohoto typu domu je cca 5 měsíců a je možné se tak vyhnout velice zdlouhavému procesu přípravy projektu, nekončícímu množství administrativy a především stresu, který je s přípravou výstavby spojený. O vše ostatní se v tomto případě postará developer, se kterým je již vše vyjednáno. Více informací na dotaz.

Obec Dobranov, která je částí okresního města Česká Lípa vzdálené 4 km na západ od obce. Nedaleko obce prochází železniční trať Liberec - Česká Lípa. Dobranov má svou MŠ, smíšené zboží, hasičskou zbrojnici, hospůdku, fotbalové hřiště a autobusovou zastávku, která umožňuje spojení s Č.Lípou v pravidelných intervalech každý den. Milovníky sportu jistě potěší blízká cyklostezka vhodná i pro inline bruslení vedoucí až do Č.Lípy.
Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem. Ev. číslo: 640709.

ID: 17945457 Naposledy upraveno 10.10.2022 v 19:10

Další podobné inzeráty: pozemky v České Lípě