Prodej, Pozemky pro bydlení, 822 m2 -

Cena: 4 490 000 Kč (5 462 Kč/m²)
včetně provize

Kód zakázky: 45931, K prodeji pozemek o výměře 822 m2 vhodný k výstavbě nemovitosti s možností připojení k inženýrským sítím, které jsou na okraji pozemku v zástavbě obce Losiná, okres Plzeň – město.
Pozemek je ze tří stran oplocen, s vjezdem na pozemek přímo z obecní komunikace s minimálním provozem.

Obec Losiná je malebná obec pod hradem Radyně a od centra Plzně je vzdálená 12 km (přibližně 15 min jízdy autem). Ve vzdálenosti 3km je nájezd na dálnici D5, obchodní centrum Olympie, MHD a okrajové části Plzně. V obci se nachází školka, obecní úřad a obchody. Je zde možnost společenského (kavárna, restaurace) i sportovního ( tenisové kurty, sauna, fotbalové hřiště, koupaliště, jízdárna) vyžití.
Škola se nachází v přilehlé obci Štěnovice, kam děti vozí autobus a mohou se tedy bezpečně dopravovat samy již od první třídy. Případně je možné navštěvovat školy v Plzni, které jsou vzdálené cca 15 minut autem.
V současnosti je dokončována výstavba kruhové křižovatky, která zahajuje budování chystaného silničního obchvatu obce Losiná, jenž v blízké budoucnosti přinese zásadní odklon dopravního zatížení současného silničního průtahu komunikace I/20 z Plzně na Písek.

ID: 18059963 Naposledy upraveno 16.01.2023 v 01:09

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: pozemky v Plzni

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Rokycany, pozemky Rokycany, pozemky Klatovy, pozemky Domažlice.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení v Plzni: prodej stavebních pozemků pro bydlení v Plzni, pronájem stavebních pozemků pro bydlení v Plzni
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.