Prodej, Pozemky pro bydlení, 818 m2 -


dohodou, Info v RK; včetně provize a právních služeb, včetně provize

Kód zakázky: 48675, Exkluzivně nabízíme zasíťovaný pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu k trvalému bydlení, či rekreaci v těsné blízkosti překrásné přírody CHKO Brdy. Konkrétně se pozemek nachází ve Spáleném Poříčí - Hořehledy, okres Plzeň-jih.

Pozemek je oplocený ze tří stran a zasíťovaný. Napojen na elektřinu a místní vodovod. Na pozemku je vybudovaná studna a stojí zde stavební buňka. Přístup je po obecní nezpevněné cestě. (Probíhá převod příjezdové cesty ( parc. č. 742/12 na obec). Součástí prodeje je i stavební povolení na septik se vsakem. Na pozemku nevázne zástavní právo.

Vzdálenost od Plzně je cca 27 km, 4 km od Spáleného Poříčí a 8 km od Padrťských rybníků.

S financováním pozemku rádi pomůžeme i v této době. Vzhledem k velkým objemům a zkušenostem s úvěrováním nemovitostí, se stále dokážeme dostat na lepší podmínky, které vyjednáváme pro naše klienty. Více se můžete dozvědět na: lukasprocek.cz

Jestliže Vás tento pozemek zaujal, pak už neváhejte ani minutu a kontaktujte nás! Jsme Broker Consulting a.s. Finance, Reality, SPOLU! ID 48675.

ID: 18246831 Naposledy upraveno 17.03.2023 v 13:39

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: pozemky v Plzeňském kraji

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Klatovy, pozemky Rokycany, pozemky Plzeň-město, pozemky Plzeň-sever.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení Plzeň-jih: prodej stavebních pozemků pro bydlení Plzeň-jih, pronájem stavebních pozemků pro bydlení Plzeň-jih
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.