Prodej, Pozemky komerční, 12448 m2

Cena: 26 150 000 Kč (2 101 Kč/m²)

Kód zakázky: 23620, Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku o celkové výměře 12448m², který se nachází v ulici Výstupní, Ústí nad Labem, Krásném Březně.
Nemovitost je dle platného územního plánu evidována jako plochy občanského vybavení- tělovýchovná a sportovní zařízení.
Převažující účel využití je umístění tělovýchovných a sportovních zařízení.
Přípustné využití jsou sportovní stadiony a hřiště, účelové sportovně rekreační haly(tělocvičny, zimní stadiony, plavecké areály), sportovní, rehabilitační a lázeňská zařízení, nezbytná dopravní a technická infrastruktura.
Podmíněně přípustné jsou vodní plochy, veřejné stravování a ubytování, maloobchodní zařízení do 200m² odbytových ploch, vše pouze jako doplňková činnost související s převažujícím účelem využití.
Podmínky funkčního a prostorového uspořádání jsou tyto: pro každé dva hektary vymezené zastavitelné plochy bude vymezena plocha veřejného prostranství s touto zastavitelnou plochou související o výměře nejméně 1000m², do této výměry se nezapočítávají pozemní komunikace.
IS v blízkosti pozemku.
Vhodné jako investiční záměr.
Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 23620.

ID: 17346419 Naposledy upraveno 04.02.2023 v 15:59

Další podobné inzeráty: pozemky v Ústí nad Labem

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Louny, pozemky Litvínov, pozemky Chomutov, pozemky Krupka.
Podívejte se na další nabídky komerčních pozemků v Ústí nad Labem: prodej komerčních pozemků v Ústí nad Labem, pronájem komerčních pozemků v Ústí nad Labem
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.