Prodej pozemku určeného k výstavbě, 528m2, Chocerady

Cena: 1 490 000 Kč (2 822 Kč/m²)

Kód zakázky: 2091, Hledáte pozemek k výstavbě domu s opravdu dostupnou cenou, sympatickou velikostí a minimální náročností na venkovní práce? Máme pro Vás pozemek určený k bydlení v krásné lokalitě Posázaví, v klidné části obce Chocerady s výbornou dostupností na D1. Veškeré inženýrské sítě jsou k dispozici na hranici pozemku. Pozemek svou velikostí 528 m2 nabízí ideální prostor pro výstavbu rodinného domu s okrasnou zahradou a je mimo zátopovou oblast.

Hledáte ideální místo pro výstavbu svého domu, ale nechcete se o nic starat? Rádi Vám zprostředkujeme i výstavbu na klíč. Přijeďte se svou vizí na prohlídku, společně ji můžeme zrealizovat.

ID: 17952000 Naposledy upraveno 23.11.2022 v 17:43

NRG International Realty s.r.o.
Kutnohorská 10/55, 11101, Praha 10
www.nrgreality.cz

Více informací o NRG International Realty s.r.o.

Další podobné inzeráty: pozemky v Benešově

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Kladno, pozemky Vlašim, pozemky Beroun, pozemky Slaný.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení v Benešově: prodej stavebních pozemků pro bydlení v Benešově, pronájem stavebních pozemků pro bydlení v Benešově
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.