Prodej pozemku k bydlení, 630 m², Praha, ul. Josefa Šacha

Cena: 7 995 000 Kč
Cena vč. právního servisu a provize RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.

Kód zakázky: 807070. V krásném a klidném prostředí Prahy 5 – Velká Chuchle exkluzivně nabízíme prodej atraktivního pozemku k bydlení. Pozemek o celkové výměře 630 m2 sestává ze dvou samostatných sousedících parcel. Přístup k zahradě je zajištěn po obecní nezpevněné komunikaci. Původní zahrádkářská kolonie je postupně využívána jak k rekreaci, tak ke stálému bydlení. Na hranici pozemku je možné se připojit k elektřině. V současné době je k bydlení nutné zajistit studnu a čističku vody, případně se napojit k obecnímu vodovodu a kanalizaci z hlavní komunikace. Pozemek se nachází v klidné lokalitě nad centrální Velkou Chuchlí, kde je veškerá občanská vybavenost, zastávka autobusu MHD je 300 m od pozemku. Jedná se o ideální spojení klidu pro rodinný život a přitom s výbornou dostupností do centra města. Pro více informací, zaslání katalogu a případně prohlídku nemovitosti prosím kontaktujte makléře.


Dopravní spojení: MHD, Příjezd osobním autem
Příjezd: Nezpevněný, Obecní
Elektrický proud: Na hranici pozemku
Zdroj vody: Není
Kanalizace: Není
Charakter pozemku: Zahrada
Oplocení: Celý pozemek
Stav zahrady: Neudržovaná
Okolní prostranství: Městská zástavba, Pole, Rekreační zástavba, Silnice, Venkovská zástavba, Zahrady
Služby: Lékař, Mateřská škola, Obchody, Pošta, Základní škola
Využití volného času: Cykloturistika, Pobyt v přírodě, Turistika

ID: 17744061 Naposledy upraveno 22.12.2022 v 05:00

M&M reality holding, a.s.
Krakovská 535/15, 110 00, Praha 1
www.mmreality.cz

Více informací o M&M reality holding, a.s.

Další podobné inzeráty: pozemky v Praze 1

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Praha 6, pozemky Praha 9, pozemky Praha 8, pozemky Praha 4.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení v Praze 1: prodej stavebních pozemků pro bydlení v Praze 1, pronájem stavebních pozemků pro bydlení v Praze 1
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.