Prodej pozemku k bydlení, 1096 m2, Slaná- Bořkov

Cena: 3 500 000 Kč
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.

Kód zakázky: 803382. Nabízíme ke koupi slunný pozemek s jižní orientací o velikosti 1096 m2. Je územním plánem určený ke stavbě rodinného domu ve velmi klidné části obce Slaná, místní části Bořkov. Pozemek je mírně svažitý s krásným výhledem do krajiny. Bezproblémový přístup zajišťuje obecní asfaltová celoročně udržovaná cesta. Na hranici pozemku je přivedena voda a elektřina, odpad musí být vyřešen vlastní čističkou. Velmi hezké a klidné místo, vhodné k trvalému bydlení i rekreaci.


Dopravní spojení: Autobusy, ČD, Příjezd nákladním autem, Příjezd osobním autem
Parkování: Parkování na pozemku
Příjezd: Obecní, Zpevněný
Elektrický proud: Na hranici pozemku
Zdroj vody: Na hranici pozemku, Veřejný vodovod
Kvalita vody: Pitná upravená
Kanalizace: Není
Zavedené inž. sítě: Elektrický proud, Vodovod (studna)
Charakter pozemku: Stavební parcela
Okolní prostranství: Lesy, Louka
Využití volného času: Cykloturistika, Golf, Horolezectví, Jízda na koni, Pobyt v přírodě, Tenis, Turistika, Vodní sporty, Zimní sporty

ID: 17682208 Naposledy upraveno 23.12.2022 v 01:02

Další podobné inzeráty: pozemky v Semilech

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Nový Bor, pozemky Česká Lípa, pozemky Turnov, pozemky Liberec.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení v Semilech: prodej stavebních pozemků pro bydlení v Semilech, pronájem stavebních pozemků pro bydlení v Semilech
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.