Prodej pozemku 641m2, Morávka

Cena: 2 190 000 Kč (3 417 Kč/m²)
Včetně provize RK

Kód zakázky: 993, Poohlížíte se po místě, které by Vám mělo sloužit jako Vaše nové bydlení nebo jako investiční příležitost určená k následným pronájmům? Má to být v krásném a atraktivním místě, v srdci Beskyd? A to co nejrychleji a nejlépe bez zbytečných průtahů s vyřizováním všech povolení nutných k výstavbě nemovitosti? Nebo si toužíte rekonstruovat starou roubenou chalupu? Pak tato jedinečná nabídka čeká jen na Vás.

- objekt s číslem popisným
- pozemek mimo hlavní komunikaci
- nemovitost napojena na inženýrské sítě
- klidné místo obklopené přírodou

Nemovitost se nachází v malebném prostředí Beskyd, v obci Morávka na velice klidném místě s roztroušenou výstavbou. Pozemek je o celkové výměře 641 m2 z čehož 136 m2 tvoří plocha zastavěná. Dle územního plánu je pozemek zahrnut do plochy SV smíšené obytné vesnické, je rovinatý, obdélníkového tvaru, orientovaný na východní a jižní stranu s krásnými výhledy.

Na pozemku se nachází objekt s číslem popisným, který je určený ke kompletní rekonstrukci nebo částečné demolici. Jedná se o roubenou chalupu přes sto let starou, kde byla následně dostavěna zděná přístavba s garáží. Chalupa je dvou podlažní o celkové užitné ploše 210 m2. Nemovitost je napojena na vodovodní řad, elektrickou síť a je možno se připojit k plynu, jenž je na hranici pozemku. Kanalizace v obci Morávka není dostupná.

Obec Morávka je hezkým místem, kde ke svému bydlení naleznete opravdový klid a budete ze všech stran obklopeni přírodou. Do Frýdku-Místku to budete mít maximálně 15-20 minut a naleznete zde vše potřebné ke každodennímu životu. Nemovitost se navíc nachází v dosahu chůze k základní a mateřské škole, obchodu COOP, obecního úřadu a autobusové zastávky. A co se sportovního vyžití týče, tak mimo turistiku a jízdy na kole, zde v zimě využijete i nedalekou sjezdovku.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky, mě neváhejte kontaktovat.

ID: 17954918 Naposledy upraveno 14.11.2022 v 21:26

REGIO Reality s.r.o.
náměstí Svobody 4, 738 01, Frýdek-Místek
www.realityregio.cz

Více informací o REGIO Reality s.r.o.

Další podobné inzeráty: pozemky ve Frýdku-Místku