Prodej obchodního objektu, 450 m², Chotěšov

Cena: 2 999 000 Kč
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.

Kód zakázky: 816917. Prodej komerčního objektu v obci Mantov u Chotěšova. Jedná se o rozpracovanou stavbu na objektu s vlastním pozemkem s obecní příjezdovou cestou. Objekt má novou střešní krytinu z přibližně 80%. Rozvedeny v objektu jsou nově také elektrické rozvody včetně jističů. Nová okna a elektrická dálková vrata. Budova měla sloužit pro uskladnění zboží s kancelářemi. Nyní lze možno využít tímto způsobem, či na e-shop nebo jiné široké spektrum možností. Nemovitost napojena na obecní studnu v dosahu s užitkovou vodou. Odpad sveden do septiku. V obci možnost napojení na vodovodní řad a kanalizaci, která je v dosahu asi 300m. Díky tomu, že obec nemá územní plán, je na pozemku nyní možnost výstavby i developerského projektu pro bydlení. Územní plán je nyní v řešení plzeňského kraje, a tak je zde možnost započít výstavbu právě nyní. Více informací a domluva prohlídky u makléře.

ID: 17995414 Naposledy upraveno 04.02.2023 v 05:00

M&M reality holding, a.s.
Krakovská 535/15, 110 00, Praha 1
www.mmreality.cz

Více informací o M&M reality holding, a.s.

Další podobné inzeráty: komerční prostory Plzeň-jih

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: komerční prostory Plzeň-město, komerční prostory Sušice, komerční prostory Plzeň-sever, komerční prostory Domažlice.
Podívejte se na další nabídky prodejen Plzeň-jih: prodej prodejen Plzeň-jih, pronájem prodejen Plzeň-jih
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice komerční prostory nebo v sekci Inzerce nemovitostí.