Prodej, Louky, rybníky, 17100 m2

Kód zakázky: 637847, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele prodej pozemků ve velmi žádané lokalitě obce Lípa nad Dřevnicí. Jedná se o pozemky charakteru louky o rozloze asi 17.100m²

Přístup k parcele je po veřejné komunikaci a asfaltové soukromé přípojce. Louky jsou navázány na stavební parcelu o rozloze asi 2.156m², pro kterou byl v minulosti vypracován projekt a vydáno stavební povolení pro stavbu penzionu. Stavební pozemek je samostatně inzerován.

Obec Lípa je velmi žádanou lokalitou díky krátké vzdálenosti od Zlína (8km), Vsetína (20km) a velmi dobré infrastruktuře. V obci je školka, obchod, několik restaurací, sportovní areál. Škola a další občanská vybavenost jsou v sousedící obci Želechovice.

Pozemky jsou jedinečnou příležitostí pro zájemce toužícího hospodařit poblíž přírody, pro chov koní, nebo se věnovat dalším aktivitám, které místo nabízí.

V případě dalšího zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Pomoc se zajištěním financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 637847.

ID: 18055056 Naposledy upraveno 30.01.2023 v 18:02

Další podobné inzeráty: pozemky ve Zlíně

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Uherský Brod, pozemky Vsetín, pozemky Kroměříž, pozemky Valašské Meziříčí.
Podívejte se na další nabídky luk a rybníků ve Zlíně: prodej luk a rybníků ve Zlíně, pronájem luk a rybníků ve Zlíně
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice pozemky, zahrady nebo v sekci Inzerce nemovitostí.