Inzerce chat a chalup
  • Druh nabídky: prodej chat a chalup v Děčíně
  • Typ nemovitosti: chalupa
  • Stav objektu: dobrý
  • Užitná plocha: 310 m2
  • Druh objektu: smíšená
  • Vlastní pozemek (m2): 5820
  • Zastavěná plocha: 295
  • Počet podlaží objektu: 2
  • Poloha objektu: samostatný
  • Umístění objektu: klidná část obce
  • K nastěhování: 10.10.2025
  • Doprava: autobus, silnice
  • Lokalita:
Kód zakázky: 231873,

Nabízíme k prodeji dům s celkovou podlahovou plochou 310 m2, rozlehlou zahradou o výměře 5 195 m2 a stodolou se zastavěnou plochou 330 m2, nacházející se na okraji obce Valkeřice, v malebné krajině Chráněné krajinné oblasti České středohoří.

Dům je ideální jak pro rodinné bydlení, tak pro rekreační či komerční využití - například jako penzion, ubytování pro turisty nebo místo pro pořádání rodinných a firemních akcí. Dispozice nabízí 10 prostorných pokojů, sociální zázemí a kuchyň s krásnými kachlovými kamny. V patře jsou zachovalá krbová kamna.

Vytápění zajišťuje kotel na dřevo - a toho je na pozemku dostatek na několik let dopředu. Dům je částečně podsklepený. Zajímavým architektonickým prvkem jsou klenbové stropy ve vstupní chodbě a garáži. Dům sice není zateplen, ale 65 cm silné zdi zajišťují příjemné klima v zimě i v létě. Venkovní omítka je hladká. Rozvody elektřiny jsou stávající - hliník. Půdní prostory jsou zachovalé.

Pitná voda je k dispozici z vlastní studny, odpad je sveden do jímky. Střešní krytina je kombinací eternitových šablon a plechu.

Součástí prodeje je také stodola, která dříve sloužila pro chov zvířat a dnes je určena ke kompletní rekonstrukci - nabízí však velký potenciál pro další využití.

Těším se na vás na prohlídce!

Kontakt

Kateřina Svobodová

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: