Prodej chaty v Krhové

Cena: 1 999 990 Kč

Prodám zahradní chatu v Krhové na úpatí Beskyd s větším pozemkem.
Hledáte klidné místo k odpočinku a možnost utéct z města? Milujete přírodu, cyklistiku, relax nebo jste vášnivý zahrádkář? Tato chata je pro vás tou pravou volbou!
Prodám zrekonstruovanou chatu v klidném prostředí CHKO Beskydy na okraji katastru obce Krhová. Chata má pozemkem cca 650m2. Nachází se na slunném mírně svažitém pozemku na úpatí Beskyd pod vzrostlými břízkami, který byl zrekultivován a je zde založen nový trávník. Chata je určena k Z místnosti vedou půdní schody do podkroví, které je určeno pro spaní. celoročnímu obývání. Ve spodní části má zděný základ, kde se nachází kompletní vybavení WC, bojler, sprcha, umyvadlo. Obývací část je vybavená komplet včetně spotřebičů lednička, el. trouba, kuchyňská linka , skříně a pohovka. Z místnosti vedou půdní schody do podkroví, které je určeno pro spaní. Vzdálenost od autobusové zastávky je 5 minut chůze. Z chaty je krásný výhled do přírody v blízkosti lesa. Do chaty je zavedena nová elektřina s vlastním elektroměrem, pitná voda z vodovodního řádu s vodoměrem připojeno ČOV. Nadzemní obytné části s kamny napojenými na zděný komín. Základ chaty je zděný a nadzemní část je dřevěná. K chatě vede obecní asfaltová cesta, parkování u chaty. RK nevolat! Prohlídky jsou možné kdykoliv, volejte na telefonní číslo 604 972 171.

ID: 18244962 Naposledy upraveno 14.03.2023 v 17:33

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy ve Vsetíně

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Uherské Hradiště, chaty a chalupy Kroměříž, chaty a chalupy Vsetín.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice chaty a chalupy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.