Prodej chata, 60 m2, Ostravice

Cena: 2 750 000 Kč
vč. provize, právních služeb a advokátní úschovy

Exklusivně k prodeji rekreační chatka v zahrádkářské kolonii. Jedná se o lokalitu, která je atraktivní nejen z pohledu celoroční dostupnosti a občanské vybavenosti, ale také sportovního a rekreačního vyžití. V samotném areálu, který je oplocen, jsou parkovací místa pro automobily, v blízkosti a v dosahu pak vlaková a autobusová zastávka, obchod s potravinami a se smíšeným zbožím, restaurace a občerstvení s venkovním posezením a pro milovníky zdravého pohybu v létě cyklostezky, turistické trasy, nedaleký golfový areál, koupání v řece nebo na koupališti a v zimě místní lyžařský areál a upravované běžecké trasy.
Samotný dvoupodlažní objekt s podsklepením prošel významnou rekonstrukcí. Stavba je zděná, umístěna na zastavěné ploše 28 m2, s přilehlými pozemky o výměře 247 m2 a 113 m2. V 1.vyvýšeném NP - zádveří, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a splachovacím WC, obývací pokoj s kuchyňkou, ve 2. NP - podkrovní pokoj, balkón a v 1. PP - samostatné sklepní místnosti jako úložný a skladovací prostor. Investice do objektu, vnitřního a venkovního vybavení: nové vstupní a interiérové dveře vč. zárubní, obklady a dlažba v koupelně, rozvody vody, odpadu a elektroinstalace, vnitřní omítky, dveřní a okenní ochranné sítě proti hmyzu, elektrická sálavá/topná tělesa, koberce, renovace schodů, nová kuchyňská linka vč. spotřebičů, vyrovnání betonových podlah, pergola se zastřešením.
Střecha je sedlová s plechovou střešní krytinou. Odpad sveden do septiku, pitná voda sezónně jaro až podzim z obecního vodovodu. Užitkovou vodu pro potřeby zahrady lze využívat z potoka. Zahrada je okrasná, rovinatá, jihozápadně orientovaná.
Jednoduše - ideální nemovitost v krásném prostředí podhůří Beskyd, pro aktivní i pasivní odpočinek, s celoroční dostupností a s veškerým komfortem bez dalších investic. Jen se zabydlet a užívat si.

ID: 18207707 Naposledy upraveno 13.03.2023 v 14:07

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Bruntál, chaty a chalupy Havířov, chaty a chalupy Třinec, chaty a chalupy Ostrava-město.
Podívejte se na další nabídky chat ve Frýdku-Místku: prodej chat ve Frýdku-Místku, pronájem chat ve Frýdku-Místku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice chaty a chalupy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.