Inzerce chat a chalup
Cena: Včetně provize a právního servisu
Změněno: 05.03.2024 v 21:23 ID: 17832151
Kód zakázky: 210584, Chcete být na chatě do 15 minut z Vašeho pražského bytu?
Máme pro Vás jedinečnou nabídku prodeje chaty jen 2 km za hranicemi Prahy na trase posázavského Pacifiku a páteřní cyklostezky A2. Chata se totiž nachází v pro relaxaci a výborné dostupnosti oblíbeném Jarově, který katastrálně spadá do Dolních Břežan, ale geograficky leží na pravém břehu Vltavy mezi Vraným nad Vltavou a mostem Závodu míru na Zbraslavi.
Dřevěná chata 2+kk se zděnou podstavou byla vybudována jako rekreační objekt v době rozmachu trampu a v posledních třech letech došlo ze strany posledních majitelů k výrazným úpravám, které zvýšily komfort chaty tak, aby byla připravena k celoročnímu užívání. Interiér chaty je dekorován dřevem, aby zapadal do konceptu víkendového pobytu v přírodě. Arkýřová veranda slouží i díky výhledu do přírody jako pracovna. Interiér chaty doplňuje kuchyně s oknem na terasu a zástěna, která kuchyni odděluje od průchozího obývacího pokoje. V roce 2020 pak byla přistavena koupelna se sprchovým koutem, švédským separačním WC, myčkou a hektolitrovou nádrží na dešťovou vodu opět v dřevěném dekoru. Topení tuhým palivem, elektřina samozřejmostí, pitná voda v obecním kohoutu ve vsi.
Chata stojí na pozemku Českých lesů, který je pronajímán za 2028 Kč ročně. Kopcovitý pozemek byl důmyslně osazen záhony, takže se zde může realizovat jak zahrádkář, tak i kutil. lokalita je ale jako stvořená i pro sportovce, protože Jarov protíná nově vybudovaná cyklostezka, na které najdete několik stánků s občerstvením. Pro turisty je v blízkosti několik zajímavých cílů jako keltské oppidum, koupaliště ve Skochovicích na vodní nádrži Vrané, výhled na vranská panoramata ze Zvolské homole nebo možnost výletu parníkem až na Slapy. Parkování na pozemku není možné, parkování je ale dostupné na parkovišti cca 100 metrů od chaty.
Nejbližší hromadná doprava: železniční stanice Dolní Břežany-Jarov, 850 m
Nejbližší bankomat: Vrané nad Vltavou, 2 km
Nejbližší restaurace: Bear Place, 250 m

Kontakt

Radvan Zvolánek

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: