Inzerce bytů
Cena: včetně provize
Změněno: 11.06.2024 v 21:07 ID: 19054252
Kód zakázky: 59570, Horský apartmán 3kk v blízkosti vleků na Horním náměstí v oblíbeném lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou.

Uvažujete o kombinaci výdělku z krátkodobého pronájmu s vlastním užíváním si pobytu na horách?
Pak je tato nemovitost právě pro Vás.
Jedná se o mezonetový byt o výměře 70 m2. Ve druhém patře je předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné wc a hlavní obývací místnost s kuchyňským koutem se schody do horního patra, kde jsou dvě oddělené podkrovní útulné ložnice.

V ceně je zdarma veškeré vybavení, s pobytem či pronájmem můžete začít ihned. Modernější standard zajistíte rekonstrukcí, v případě zájmu rádi předáme kontakt na vyzkoušené dodavatele.

V těsné blízkosti jsou sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi a zastávka skibusu a cyklobusu, kterým se dostanete do dalších lyžařských areálů případně na Zlaté návrší. Z areálu Horní Domky se dvěma lanovkami a mnoha vleky lze dojet na lyžích až k domu. V dojezdové vzdálenosti je Studenov a mnoho skiareálů v okolí (Paseky, Harrachov, Kořenov, Rejdice …).

Rokytnice je oblíbená nejen sjezdovými lyžaři, jsou zde i upravované běžecké tratě, vhodné terény pro skialpy, v létě pro cyklisty a v neposlední řadě si krásnou okolní přírodu užívají i pěší turisté. Najdete tu i sportovní halu s tenisovými kurty a tělocvičnami, kuželnu, saunu, naučné stezky …

V bytě je kuchyňská linka s elektrickou varnou deskou, přesto doporučujeme občas zavítat do blízké výborné hotelové restaurace, koktejlového baru, případně do jiných oblíbených místních hospůdek. Menší obchod je v docházkové vzdálenosti, větší supermarket je na Dolním náměstí.

Nabízí se možnost využívat pro soukromé účely nebo jako výdělek z krátkodobých pronájmů, případně jako kombinace obojího. Zavedená ubytovací firma s recepcí přímo na Horním náměstí se v případě zájmu o vše postará.

V přízemí domu je společná místnost s uzamykatelnými stojany na lyže.

V místě potraviny, restaurace, pošta, v obci supermarket, škola, školka, lidová škola umění, sportovní oddíly, knihovna, banky, autobusová doprava … veškerá občanská vybavenost.

V domě je zavedena místní kabelová televize, která provozuje i internet. Vytápění je zajištěno přímotop, ohřev teplé vody bojlerem. Pro horský apartmán je samostatná regulace nejvhodnější.

S výběrem vhodného financování Vám rádi pomohou a poradí naši zkušení kolegové, případně za Vás k Vaší spokojenosti vše vyřídí.

Přijďte se podívat, zda Vám apartmán svou dispozicí a výhodným umístěním může vyhovovat. Těšíme se na Vás, při osobní prohlídce Vám vše ukážeme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: