Cena:
0 Kč
dohodou, Info u realitního specialisty, včetně provize
Změněno: 19.11.2023 v 21:55 ID: 18738737
Kód zakázky: 46895, Výjimečná investiční příležitost v blízkosti Harrachova!
Představujeme Vám nový projekt Apartmány Brůnova vila, který kombinuje historii a nadčasový design. Tento projekt se nachází v historické budově Brůnova vila v obci Plavy v Libereckém kraji.
Osmdesát procent ceny se hradí až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy, a každá jednotka má v ceně zahrnutý sklep a parkovací stání. Navíc je možné financování hypotečním úvěrem LTV 90%.
Apartmány Brůnova vila jsou ideální pro ty, kteří hledají výhodnou investiční příležitost. Budova byla citlivě zrekonstruována s ohledem na původní vnější podobu, avšak v interiéru jsou k dispozici moderní apartmány.
Plavy jsou strategicky umístěny na silnici I/10 a na železniční trati 035. To znamená, že se snadno dostanete do okolních měst a můžete si užít cyklistické stezky, horskou turistiku, lyžování a mnoho dalších aktivit.
Nabízíme Vám jedinečnou příležitost investovat do apartmánů v historické budově v obci Plavy v Libereckém kraji. Navštivte naše webové stránky Apartmány Brůnova vila pro více informací https://apartmanybrunovavila.cz/ a neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: