Inzerce bytů
Změněno: 09.04.2024 v 11:45 ID: 18919797
Kód zakázky: 221478, Ve výhradním zastoupení vám představuji jedinečnou příležitost zakoupit byt s dispozicí 3+1 o celkové ploše 64 m², který se nachází v oblíbené a klidné části Havířova - Podlesí, na ulici Okrajová. Tento byt v osobním vlastnictví je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení s úchvatným výhledem na malebné Beskydy.

Byt je v původním (elektřina je v hliníku), avšak dobře udržovaném stavu, se zděným jádrem, což zjednodušuje novému majiteli přizpůsobit interiér podle vlastních představ. Součástí bytu je i připojení na internet a televizi od společnosti PODA.

Lokalita, ve které se byt nachází, nabízí vše potřebné pro pohodlné rodinné bydlení - v těsné blízkosti je škola, školka a dětské hřiště, což ocení zejména rodiny s dětmi. Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je v dosahu lesopark Podlesí a Těrlická přehrada, které nabízejí široké možnosti procházek a sportovních aktivit.

Dům prošel revitalizací, která zahrnovala estetická i funkční vylepšení společných prostor a exteriéru (zateplení, nový výtah, elektřina v mědi apod.), přispívající k vytvoření příjemné atmosféry pro všechny obyvatele.
Vynikající dopravní dostupnost usnadňuje spojení s centrem města i dalšími městy regionu.

Správu domu pro Společenství vlastníků jednotek Okrajová, které se stará o 2 domy, zajišťuje SPRÁVA MORAVA, s.r.o., což zajišťuje hladký chod a udržovanost nemovitosti.

Nezmeškejte příležitost stát se majitelem tohoto bytu v krásné a klidné části Havířova. Pro více informací nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře Davida Kondělku.

Kontakt

David Kondělka

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: