Prodej bytu 2+kk, Novovysočanská

Vývoj cen: byty 2+kk, okres Hlavní město Praha

Cena: 5 550 000 Kč

Nabídka prodeje bytu s garantovanou hypotékou 2,99% p.a. na dobu 24 měsíců společně se spolehlivým nájemníkem se smlouvou na dobu určitou.
Jsme přímí majitelé tohoto bytu a v tomto domě vlastníme ještě jeden byt, který je také investičně zajímavý, případně můžeme nabídnout i další lokality.

Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a dispozičně řešen jako 2+kk o celkové ploše 37 m2. Všechny okna jsou orientovány do klidného vnitrobloku, což zajistí příjemné bydlení Vám nebo Vašim klientům.
Byt dále prošel kompletní rekonstrukcí, za kterou Vám garantujeme 2 roky záruky na naše práce. Při rekonstrukci byl byt vybaven novou kuchyňskou linkou včetně lednice, elektrické trouby a varné desky, uhlíkové recirkulační digestoře a myčky. Koupelna je vybavena pračkou s předním plněním. Všechny spotřebiče jsou nové a v záruce.

Lokalita Novovysočanské ulice nabízí veškerou občanskou vybavenost a dobrou dostupnosti do centra. Zároveň jsou v blízkosti parky, sportoviště a v přímé blízkosti gymnázium, základní a mateřská škola.
Ihned před domem je autobusová zastávka.
Parkování není součástí prodeje, ale lze řešit parkováním na modrých zónách.

Další informace a podklady k standardům rekonstrukce bytu Vám rádi předáme na osobní prohlídce.
Tento prodej zaštiťujeme jako přímý majitel, proto neplatíte provizi a právní servis je v ceně. Také Vám v případě zájmu rádi pomůžeme s vyřízením financování této koupě.

ID: 18094766 Naposledy upraveno 16.03.2023 v 12:32

Další podobné inzeráty: byty v Praze 9

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Praha 1, byty Praha 7, byty Praha 3, byty Praha 6.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Praze 9: prodej bytů v osobním vlastnictví v Praze 9, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Praze 9
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: studentský pokoj, byty Ostrava Poruba, 3+1 Ostrava, 2+1 Praha, 2+1 Ostrava.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice byty nebo v sekci Inzerce nemovitostí.