Na předchozí inzerát
  • Druh nabídky: prodej bytů v Kolíně
  • Velikost bytu: 2+kk
  • Vlastnictví: osobní
  • Typ budovy: jiný druh
  • Stav objektu: velmi dobrý
  • Plocha: 50 m2
  • Podlaží: 1
  • Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
  • Umístění objektu: klidná část obce
  • Zastavěná plocha: 178
  • Počet podlaží objektu: 2
  • Plocha teras: 12
  • Elektřina: Elektro - 120 V, Elektro - 230 V
  • Voda: Voda - zdroj pro celý objekt
  • Charakter okolní zástavby: obytná
  • Komunikace: betonová
  • Rok kolaudace: 1990
  • K nastěhování: 10.11.2025
  • Lokalita:
Kód zakázky: 7568, Nabízíme k prodeji byt 2+kk o celkové výměře 50,5 m², po celkové rekonstrukci. Byt se nachází v přízemí, v klidném prostředí vesnice Dobré Pole s dobrou dostupností do Kolína, Kostelce nad Černými lesy a Prahy. Ideální pro ty, kteří hledají pohodlí a soukromí mimo ruch města.

Rekonstrukce bytu včetně nových rozvodů vody, elektřiny i s novým odběrovým místem. Elektroinstalace je vedena sádrokartonovým stropem.

Byt je nezařízený - možnost doladit bydlení dle vlastního stylu, nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy, myčka, pračka ve zrekonstruované koupelně. Byt je vytápěný elektrickými úspornými radiátory. K bytu náleží terasa k příjemnému posezení o výměře 12 m², která je vedena jako zimní a dvě parkovací místa.

V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte.

Kontakt

BO! reality a finance

Husova 406, 73961 , Třinec
www.boreality.cz

Více informací o BO! reality a finance

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: