Na předchozí inzerát
  • Druh nabídky: prodej bytů v Ostravě
  • Velikost bytu: 2+1
  • Vlastnictví: osobní
  • Typ budovy: panelový
  • Stav objektu: velmi dobrý
  • Plocha: 43 m2
  • Podlaží: 5
  • Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
  • Zastavěná plocha: 240
  • Počet podlaží objektu: 7
  • Voda: Voda - dálkový vodovod
  • Odpad: Kanalizace
  • Plyn: Plynovod
  • Komunikace: asfaltová
  • Rok kolaudace: 1990
  • Lokalita:
Kód zakázky: 7600, BO! Reality Vám nabízí ke koupi byt 2+1 po částečné rekonstrukci, v 5NP/6NP revitalizovaného panelového domu, v širším centru Ostravy na ulici Oskara Motyky. Celková plocha bytu je 43,5 m². Je vhodný pro investici, v současnosti je pronajatý spolehlivému nájemci.

Dům je po celkové revitalizaci (zateplení, okna, výtah, nové rozvody), která je již splacena. Měsíční pouze 3598 Kč/2 os. Byt je spíš v původním stavu, v minulosti proběhly jen menší úpravy. Okna bytu jsou orientovaná na jihovýchod. Dům má plastová okna, zateplení, nové rozvody, nový vchod a nový výtah. Dům má bezbariérový přístup díky druhému vchodu ze strany parkoviště. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Futurum i sportoviště, v sousedství domu základní škola i mateřská školka.

Zaujala Vás tato nabídka? Domluvte si termín prohlídky co nejdříve, ráda Vám byt představím. Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Kontakt

BO! reality a finance

Husova 406, 73961 , Třinec
www.boreality.cz

Více informací o BO! reality a finance

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: