Inzerce bytů
Změněno: 05.01.2024 v 14:04 ID: 18627789
Kód zakázky: 219075, Prodej bytu 2+kk, 51 m², po kompletní rekonstrukci, v blízkém okolí Prahy 5 - Zbraslav, lokality Vrané nad Vltavou.
Projekt - Byty nad Vltavou nabízí 36 bytových jednotek užitných ploch od 51 - 58 m² v 1.- 4. nadzemním podlaží cihlového domu. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. Vizualizace, použité v inzerci, jsou možným návrhem zařízení bytu.

Projekt „ Byty nad Vltavou“ nabízí dvě varianty dokončení bytu:
1) Cena 85tis. / m² , varianta A (White Walls - v rámci provedené rekonstrukce do stavu White Walls byly v bytech instalovány nové kompletní rozvody vody, odpadů, elektro, topení, vyměněna původních oken za nová , osazeny nové vstupní dveře do bytu a provedeny finální omítky s výmalbou ).
2) Cena 92,5tis. / m² , varianta B (kompletní dokončení jednotky dle katalogu standardů).

Díky kompletní rekonstrukci cihlového bytového domu a ekonomického vytápěcího systému s ohřevem TUV tepelným čerpadlem jsou garantovány nízké náklady na bydlení. Zatím není doložen průkaz o energetické náročnosti budovy (PENB), proto je uvedena energetická třída G.

Obec Vrané nad Vltavou je ideálním místem k odpočinku a bydlení v zeleni. Nabízí spoustu možností pro sportovní i rekreační vyžití. Cyklostezka do centra Prahy, ZOO park, areál vodních sportů na Vltavě, rybolov, lesy aj. Výlety a výhledy, které tato lokalita nabízí nadchne mladý pár i rodinu s dětmi.
V místě je zastoupena veškerá občanská vybavenost - Mateřské a základní školy, lékárna, dětský i praktický lékař, pošta, ochody i restaurace - vše do 10 minut chůzí od domu. Dále obec nabízí velmi dobrou dostupnost do Prahy. Autem - centrum 25-30 min, Praha 5 - Zbraslav - 5 min. vlakem - centrum 20-30 min.
V případě zájmu o koupi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější model financování vč. hypotéčního úvěru i bez doložení příjmu. Nemovitost v osobním vlastnictví je velmi vhodná i jako investiční příležitost určená k pronájmu.

Kontakt

Zuzana Strakošová

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: