Prodej atypického bytu v Prostějově, ul. nám. T. G. Masaryka

Cena: 16 678 400 Kč

Kód zakázky: 811202. Nabízíme k prodeji exkluzivní nemovitost v samotném srdci Prostějova. Jedná se o celé první patro (2.NP) historického domu U Měsíčka o celkové podlahové ploše takřka 300 m2, které je v současné době využíváno jako cukrárna s kavárnou. Prostor vznikl spojením dvou velkých měšťanských bytů, ale kompletní rekonstrukce z roku 2020 počítala již také s případným rozdělením na 4 samostatné bytové jednotky (1+kk, 1+1 a dva velké byty s podlahovou plochou přes 80 m2). Rekonstrukce se netýkala pouze samotného prvního patra (zdi, podlahy, stropy nové rozvody tepla, vody a elektřiny...), ale také společných částí domu, kde mimo jiné došlo ke kompletní výměně střechy a revitalizaci schodiště. Tyto úžasné prostory s vysokými stropy je možné využít ve stávající dispozici jako provozovnu, či kancelářské prostory, případně rozdělit na dvě až čtyři bytové jednotky s velkým investičním potenciálem. K bytu náleží také rozsáhlé sklepní prostory. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Zdroj vody: Veřejný vodovod
Zdroj teplé vody: Bojler, Průtokový ohřívač plynový, Průtokový ohřívač elektrický
Kvalita vody: Pitná upravená
Rozvod plynu: Zemní plyn
Vytápění: Plynový kotel, Radiátory
Využívané palivo: Plyn
Kanalizace: Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě: Kanalizace, Plyn, Vodovod (studna)

ID: 17911240 Naposledy upraveno 10.12.2022 v 05:00

M&M reality holding, a.s.
Krakovská 535/15, 110 00, Praha 1
www.mmreality.cz

Více informací o M&M reality holding, a.s.

Další podobné inzeráty: byty v Prostějově

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Olomouc, byty Zábřeh, byty Jeseník, byty Hranice.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Prostějově: prodej bytů v osobním vlastnictví v Prostějově, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Prostějově
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: pronájem Ostrava Poruba, 3+kk Praha, 3+1 Praha, 2+kk Praha, studentský pokoj.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice byty nebo v sekci Inzerce nemovitostí.